Grain (Buğday) Tek Parça İzle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (113)
1,542 Görüntülenme

Grain (Buğday) Tek Parça İzle Filmini izle

Grain diğer ismiyle Buğday’ın vizyon tarihi belli oldu. Grain 24 kasım 2017’de beyaz perde izleyenleri ile buluşacak. Film dram türünde bir film olup yönetmenliğini Bal, Sür ve Yumurta üçlüsüyle bilinen Semih Kaplanoğlu üstleniyor. Kaplanoğlu aynı zaman da filmin senaristliğini de üstlenmiştir. Film merakla bekleniyor ve bunun bir sebebi var. Çünkü Grain’in yapımı 5 yıl sürmekle beraber İngilizce olarak çekildi. Filmin galası 23. Saraybosna Film Festivali’nde gerçekleştirilecek. Grain’in oyuncu kadrosunda ise Lubna Azabal, Jean-Marc Barr, Grigoriy Dobrygin, Hal Yamanouchi, Ermin Bravo gibi isimler dikkat çekiyor.

Reklamı Geç
60

Grain (Buğday) full izle,Grain (Buğday) hd izle Grain diğer ismiyle Buğday’ın vizyon tarihi belli oldu. Grain 24 kasım 2017’de beyaz perde izleyenleri ile buluşacak. Film dram türünde bir film olup yönetmenliğini Bal, Sür ve Yumurta üçlüsüyle bilinen Semih Kaplanoğlu üstleniyor. Kaplanoğlu aynı zaman da filmin senaristliğini de üstlenmiştir. Film merakla bekleniyor ve bunun bir sebebi var. Çünkü Grain’in yapımı 5 yıl sürmekle beraber İngilizce olarak çekildi. Filmin galası 23. Saraybosna Film Festivali’nde gerçekleştirilecek. Grain’in oyuncu kadrosunda ise Lubna Azabal, Jean-Marc Barr, Grigoriy Dobrygin, Hal Yamanouchi, Ermin Bravo gibi isimler dikkat çekiyor.
Grain, Türkiye, Almanya, Fransa, İsveç ve Katar ortak yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Çekimleri ise ABD, Almanya ve Türkiye’de gerçekleştirildi. Filmde tohum genetiği uzmanı Prof. Suat Erin ve ünlü bilim insanı girilmesi yasak olan bir tarlaya girip bir takım tohumlar ekiyorlar. Fakat ne ektikleri belirsiz olan bu ikiliden Cemil Akman parlak bir kariyeri olan bir bilim insanıdır ve bu iş için her şeyini terk eder. Bu ölü topraklara ne ektikleri ve sonrasında yaşanacak gelişmeler beyaz perde sevenler tarafından merak konusu olmuş durumda. Film dramatik sahneler içermesi ve uzun bir emek sonucu oluşması sebebiyle gişe rekorlarını alt üst edecek gibi duruyor. Filmde sürükleyici bir hikaye gözler önüne serilirken izleyenlere duygusal anlar yaşatacak sahnelere de yer veriliyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?