Görevimiz Tehlike 6 İzle Full HD
3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (1)
152 Görüntülenme

Görevimiz Tehlike 6 İzle Full HD


Reklamı Geç
60


Aksiyon türündeki önemli bir film olarak kendini gösteren Görevimiz Tehlike 6. Devam filmi ile yeniden sinema severlerle buluşuyor. Aksiyon dolu sahneler ve mükemmel bir biçimde kurgulanan olay örgüsü ile dikkatleri üzerine çeken bir film olarak kendini gösteren Görevimiz Tehlike 6 adlı yapım; dikkat çekecek bir proje olarak kalmaya da devam ediyor.
Görevimiz tehlike adlı filmin son halkasında farklı isimler yeniden gündeme gelerek; farklı bir olay örgüsü ortaya çıkacaktır. Olay örgüsü hakkında henüz bir bilgi sahibi olunmasa ve gerekli açıklamalar kamuoyuna yapılmasa da konu hakkında bilgi sahibi olmadan dahi söz konusu filme gidilebileceği belirtilebilir. Böylelikle de muazzam düzeyde yer alan bir film projesi de kendini göstererek; etkili bir yapım olarak da adından söz ettirecektir.
Ajan ve aksiyon içeren filmlerden bir tanesi olarak ilgi çekecek olan Görevimiz Tehlike 6 adlı yapımda Tom Cruise üstlenirken kadroda Luther Stickell rolündeki Ving Rhames, Benji Dunn rolündeki Simon Pegg ve Ilsa Faust rolündeki Rebecca Ferguson, Alan Hunley’i canlandıran usta oyuncu Alec Baldwin, Solomon Lane’i canlandıran Sean Harris, Julia Meade’i canlandıran Michelle Monaghan, Henry Cavill, Vanessa Kirby ve Angela Bassett yer alıyor. Bu filmin oyuncu kadrosu açısından zengin olması da söz konusu filme gidileceğini gösteren bir proje olarak da kendini gösteren etkenlerden bir tanesi olarak adından söz ettiriyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?