Google Chrome’un En İyi Uzantıları
4.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.4 /10 (12)
333 Görüntülenme

Google Chrome’un En İyi Uzantıları Filmini izle

Günümüzde en çok kullanılan internet tarayıcı olan Google Chrome’un daha elverişli bir kullanım için birçok uzantısı bulunmaktadır.

 

 1. INSTAPAPER

Bu uygulama özellikle internet kotası sınırlı olan kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor. Instapaper uzantısı kullanıcıya hem zaman kaybından hem de kota aşımı sorunundan kurtarıyor. Uygulamayı ücretsiz olarak kullandığınız zaman 10 makalelik bir sınırınız oluyor.

 

instapaper

 

 1. ADBLOCK

İnternet sitelerinde gezerken kullanıcıları en çok sinir durumların başında şüphesiz ki reklamlar oluyor. Sitenin neresinden çıktığı bile belli olmayan, kapatmaya çalıştığınız zaman sizi bambaşka yerler yönlendiren bu reklamlar ile baş etmek mümkün. Google Chrome’un Adblock uzantısını indirip etkinleştirdiğiniz zaman gereksiz reklamları görmek zorunda kalmayacaksınız.

 

adblock

 

 1. PUSHBULLET

Pushbullet telefonunuza gelen bildirimleri bilgisayardan kontrol edebilmenizi sağlayarak size büyük kolaylık sağlayacak bir uzantıdır. Whatsapp, Line, Sms gibi uygulamalardan gelen bildirimleri kullandığınız diğer mobil cihazlardan ya da bilgisayarınızdan görebilmek için senkronize etmeniz yeterli olacaktır.

 

Pushbullet

 

 1. GOOGLE DICTIONARY

İnternet üzerinde okuduğumuz makalelerde karşımıza anlamını bilmediğimiz sözcükler çıkabiliyor. Google bunun için bir uzantı geliştirmiş. Bilmediğiniz kelimenin üzerine geldiğiniz zaman bir baloncuk açılıyor ve o kelime hakkında size kısa bilgiler sunuluyor. Bu uzantıda kullanıcılara oldukça kolaylık sağlayacak gibi duruyor.

 

dictionary

 

 1. BETTERNET

Google Chrome’un tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen VPN uzantısıdır. Gizliliğinizi koruyabilmek  ve güvenliğinizi sağlayabilmek için benzersiz bir uzantı olan Betternet kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

betternet

 

 1. SIDE PLAYER

İnternette hem video izleyip hem başka işler yapmak isteyen kullanıcılar için harika bir uzantı olan Side Player, Youtube videolarının sekmenin bir köşesinde durmasını sağlıyor. Böylece başka bir işle ilgileneceğiniz zaman videoları durdurmak zorunda kalmayacaksınız.

 

sideplayer

 

 1. CLICK AND CLEAN

Bu eklenti ile özel verilerinizi, ön belleğinizi, arama geçmişinizi otomatik olarak temizleyebilirsiniz. Normal yollarla belki de tek tek silmek zorunda kalacağınız verileri Click and Clean eklentisi ile kolay ve hızlı bir şekilde silebilirsiniz.

 1. LIGHTSHOT

Ekran görüntüsü almanızı sağlayan bu Google Chrome eklentisinin kullanımı oldukça basit. Ekran görüntüsünü aldıktan sonra üzerinde çizim yapabiliyor ve yazı yazabiliyor olmanız bu eklentiyi tercih etmenizi sağlayacak nedenler arasında yer alıyor.

 1. NO HISTORY

İnternette geziyorsunuz ama tarama geçmişinizin kayıt altına alınmasını istemiyorsanız bu uzantı tam size göre.

 

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  займ на карту