Gökyüzünün Ötesinde izle Türkçe Dublaj Full HD
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (257)
4,911 Görüntülenme

Gökyüzünün Ötesinde izle Türkçe Dublaj Full HD Filmini izle

İnsanlık tarihinin çok merak ettiği şeylerden biri olarak gökyüzünün ötesinde neler olduğunu düşünmektedir. Bu sorunun cevabını merak edenlerin kişiler ise merak ettiklerinin cevaplarını dünyaya gelen gemileri gördüklerinde ise fark etmektedirler. En çok sorulan sorulardan diğeri ise bu uzaylıların dost mu yoksa düşman mı olduklarını bilmemektedir. Dünyaya gelen bu uzaylıların ne olduğunu daha anlamadan ise bütün insanlar saldırıya uğramaktadır. Bu saldırı sırasında ise neredeyse bütün insanlar kendilerini gemilerinin içinde bulmaktadır. Bu kadar giden insanın arasında ise bir dedektifin çocuğu da bulunmaktadır. Bu dedektifin oğlu uzaylıların elinde bulunması yüzünden dedektif hem çocuğunu hem de diğer insanları kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.
Fragman 2 3 4 5 6


Gökyüzünün Ötesinde Direk İzle, Gökyüzünün Ötesinde Tek Parça İzle,İnsanlık tarihinin çok merak ettiği şeylerden biri olarak gökyüzünün ötesinde neler olduğunu düşünmektedir. Bu sorunun cevabını merak edenlerin kişiler ise merak ettiklerinin cevaplarını dünyaya gelen gemileri gördüklerinde ise fark etmektedirler. En çok sorulan sorulardan diğeri ise bu uzaylıların dost mu yoksa düşman mı olduklarını bilmemektedir. Dünyaya gelen bu uzaylıların ne olduğunu daha anlamadan ise bütün insanlar saldırıya uğramaktadır. Bu saldırı sırasında ise neredeyse bütün insanlar kendilerini gemilerinin içinde bulmaktadır. Bu kadar giden insanın arasında ise bir dedektifin çocuğu da bulunmaktadır. Bu dedektifin oğlu uzaylıların elinde bulunması yüzünden dedektif hem çocuğunu hem de diğer insanları kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.
Uzay bütün insanların merak ettiği bir konu olarak bilinmektedir. Bunun cevabı olarak ise sinema sektörüne giren bu film çok hızlı duyulmaktadır. 2017 yılında hızlıca giriş yapan ve bu konuda büyük bir hızla ilerleyen film ise bilim kurgu alanındaki kişileri kendilerine çekme konusunda büyük bir sıkıntı yaşamadan bu işin içinde kendilerine yer bulmaktadır. Bu kadar çok sevilmesinin sebebi ise profesyonel ekibin sağladığı işlerin bu konuda çok kaliteli bir iş yapmasından başka bir şey olarak bilinmemektedir. Ekip hem çekim konusunda hem de oyunculuk konusunda ise çok fazla olumlu tepki almaktadır. Filmi izleyecek veya izlemiş olan kişilerin ise büyük bir izlenim sağlaması ise izlemek isteyen kişilerin bu filme yönelmesi konusunda büyük bir katkısı bulunmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?