Godzilla: King Of Monsters izle

49
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 10 Nis 2017 tarihinde yayınlandı

Godzilla: King Of Monsters hd izle

Efsane filmler arasında yer alan Godzilla’nın ilk filmi şimdiki filmimiz ile aynı isme sahip. Godzilla: King Of Monsters filmi 1954 yılında ilk olarak çekilmişti ve o zamanın en iyi filmleri arasında yer alsa da, birçok eleştiri almıştı. Eleştirilerin başında da, Godzilla’nın insan gibi hareket etmesi ve gerçekçilikten çok uzak olmasaydı. Bu arada bu filmler, siyah – beyaz olarak çekilmişti. Bunun üzerine Godzilla üzerinde çalışmalar yapılmış ve 2. film çıkarıldı. Aynı eleştiriler yine yapılınca, seriye uzun bir ara verilmişti. 1984 ve 1995 yıllarında tekrardan çekilen ve bu sefer Godzillayı, gerçekten de canavara benzeten ekip, 1998 yılında da, Godzilla filmini çekmiştir.

Godzilla: King Of Monsters hd izle

1998 yılında çekilen film, Abd tarafından yapılmıştır ve bu film ilk film olan Godzilla: King Of Monsters’den esinlenmiştir. Yalnız ilk film ile birçok farklılığı da bulunmaktadır. Filmin en son ki filmi, 2014 yılıdır ve bu film de teknoloji en son aşamaya kadar harika bir şekilde kullanılmıştır. En iyi Godzilla filmi olan bu filmin yerini alacak film var ise, o da Godzilla: King Of Monsters filmidir.

Godzilla Filmin türkçesi,Canavarların Kralıdır. 22 Mart 2019 yılında vizyona girmesi beklenen bu filmin yayınblanmasına çok uzun bir süre var; ama bu filmin fanları şimdiden bu filmin çıkması için sabırsızlık içinde. Bu filmi vizyona girdikten sonra sitemiz üzerinden tek parça ve hd kalitede izleyebilirsiniz.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri