God’s Own Country izle Sansürsüz Online Seyret
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (265)
4,161 Görüntülenme

God’s Own Country izle Sansürsüz Online Seyret Filmini izle


God's Own Country direk izle, God's Own Country filmini izle, God's Own Country sansürsüz izle, God's Own Country indirmeden izle, God's Own Country filmi oldukça dramatik sahneleri ile beraber izleyenleri duygulardan duygulara sürüklemektedir. Oldukça kaliteli filmler arasına girmeyi başaran bu filmde anlatılan konu da oldukça ilgi çekicidir. Filmde bir eş cinsel çiftin başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Yorkshire yerlisi olan Johnny Saxby, hayatından bezmiş ve artık tek başına hayatına devam etmekten, etrafındaki boşluktan ve ıssızlıktan sıkılmış bir gençtir. Gheorghe ise Rumen bir göçebedir. İş bulma ümidiyle buraya gelmiş olan genç adam bir süre sonra Saxby tarafından çiftlikteki işlere yardımcı olarak alınmıştır. Kahya olarak hayatına devam edecek olan Gheorghe'nin başından geçen bir olay, tüm hayatını alt üst edecektir. Saxby ile Gheorghe arasında büyük bir duygusal yakınlık gelişecek ve bununla beraber ilişkileri başlayacaktır. Aynı çiftlikte yaşayan bu iki eş cinsel çift, ilişkilerini serbestçe yaşayabilecekler midir?


God’s Own Country direk izle, God’s Own Country filmini izle, God’s Own Country sansürsüz izle, God’s Own Country indirmeden izle, God’s Own Country filmi oldukça dramatik sahneleri ile beraber izleyenleri duygulardan duygulara sürüklemektedir. Oldukça kaliteli filmler arasına girmeyi başaran bu filmde anlatılan konu da oldukça ilgi çekicidir. Filmde bir eş cinsel çiftin başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Yorkshire yerlisi olan Johnny Saxby, hayatından bezmiş ve artık tek başına hayatına devam etmekten, etrafındaki boşluktan ve ıssızlıktan sıkılmış bir gençtir. Gheorghe ise Rumen bir göçebedir. İş bulma ümidiyle buraya gelmiş olan genç adam bir süre sonra Saxby tarafından çiftlikteki işlere yardımcı olarak alınmıştır. Kahya olarak hayatına devam edecek olan Gheorghe’nin başından geçen bir olay, tüm hayatını alt üst edecektir. Saxby ile Gheorghe arasında büyük bir duygusal yakınlık gelişecek ve bununla beraber ilişkileri başlayacaktır. Aynı çiftlikte yaşayan bu iki eş cinsel çift, ilişkilerini serbestçe yaşayabilecekler midir?
God’s Own Country filmi 2016 yılında Sundance Film Festivali yarışmasına katılan filmler arasında yer almaktadır. Filmi yazıp yöneten Francis Lee Tanrının Unuttuğu Yer, Karmakarışık, The Last Smallholder gibi yapımların da yönetmenliğini üstlenmektedir. Josh O’Connor, Alec Secareanu ve Gemma Jones gibi oyuncuların kadrosunda yer almakta olduğu bu film, son zamanların sosyal proje niteliği taşıyan filmleri arasında yer almaktadır. filmizleyerli.com keyifli seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?