GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS izle Full HD Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (31)
663 Görüntülenme

GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS izle Full HD Tek Parça Filmini izle

GOD'S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS direk full hd izle, GOD'S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS full hd sansürsüz izle,ABD yapımı bir seri olan ‘ God’ s Not Dead ‘ in son filminin ismi ‘ A Light in Darkness ‘ olarak açıklanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Michael Mason oturmaktadır. Senaryo ve yapım işleri ise Chuck Konzelman ve Cary Solomon ikilisi tarafından üstlenilmiş durumdadır. Film müziğinin bestecisi olarak ise Pancho Burgos - Goizueta gösterilmektedir.
Fragman 2 3 4 5 6 7


GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS İzle

GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS direk full hd izle, GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS full hd sansürsüz izle,ABD yapımı bir seri olan ‘ God’ s Not Dead ‘ in son filminin ismi ‘ A Light in Darkness ‘ olarak açıklanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Michael Mason oturmaktadır. Senaryo ve yapım işleri ise Chuck Konzelman ve Cary Solomon ikilisi tarafından üstlenilmiş durumdadır. Film müziğinin bestecisi olarak ise Pancho Burgos – Goizueta gösterilmektedir.

GOD’S NOT DEAD: A LIGHT IN DARKNESS Direk İzle

Serinin ilk filmi 2014 yılında gösterime girmiştir. Yönetmenliği ise Harold Cronk tarafından üstlenilmiştir. Filme olan ilgiden dolayı 2016’ da ikincisi izleyici ile buluşturulmuştur. ‘ God’ s Not Dead 2 ‘ adı altında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha Harold Cronk oturmuştur. Eklenen her yeni halka ile çıtayı biraz daha yükselten serinin son filminde yönetmen değişikliğine gidilmiştir. ‘A Light in Darkness ‘ konu olarak ise bir kilisenin yanmasını temel almaktadır. Yanan kilisenin yanında, kiliseye ait olan cemaat de çeşitli baskılarla susturulmaya zorlanmıştır. Fakat tüm bunlara rağmen unutulmamalıdır ki tanrı henüz ölmemiştir ve her karanlığın içinde az da olsa bir aydınlık nokta vardır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?