Godard Ve Ben izle Türkçe Dublaj 720p Seyret
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (409)
6,215 Görüntülenme

Godard Ve Ben izle Türkçe Dublaj 720p Seyret Filmini izle

Godard Ve Ben direk izle, Godard Ve Ben Türkçe dublaj izle, 15 Aralık 2017 tarihinde beyaz perdede yer alarak seyircisi ile buluşmuş olan Godard ve Ben filminin yönetmen koltuğunda başarılı bir isim olan Michel Hazanavicius oturmaktadır. Komedi ve biyografik tarzda çekilmiş olan bu filmin oldukça değişik ve ilginç bir konuya sahip olduğunu söyleyebiliriz.Godard Ve Ben direk izle, Godard Ve Ben Türkçe dublaj izle, 15 Aralık 2017 tarihinde beyaz perdede yer alarak seyircisi ile buluşmuş olan Godard ve Ben filminin yönetmen koltuğunda başarılı bir isim olan Michel Hazanavicius oturmaktadır. Komedi ve biyografik tarzda çekilmiş olan bu filmin oldukça değişik ve ilginç bir konuya sahip olduğunu söyleyebiliriz.
1967 yıllarının en önemli ve büyük yönetmenlerinden biri olan Jean-Luc Godard, “Çinli Kız” isimli bir film çekimini gerçekleştirmektedir. Bu çekimler sırasında ünlü yönetmen, kendisinden 20 yaş küçük olan genç bir kıza aşık olmuştur. Genç kız ise çekimi gerçekleşen filmin başrol oyuncusu Anne Wiazemsky’dir. Bu ikili kısa bir süre sonra evlilik kararı almakta ve aşklarını bu şekilde sürdürmektedirler. Mutlu, huzurlu bir yaşam sürdürürken birden işler değişmeye başlar. Başarılı yönetmenin çektiği film bir süre sonra büyük bir tepki yaratacaktır. Jean-Luc Godard ise aldığı tepkilerden sonra oturup düşünmeye, kendini sorgulamaya başlayacaktır. 1968 yılında yaşanan diğer olaylar ise durumu daha alevlendirecek ve işleri karıştıracaktır. Olayların karışmasıyla birlikte ünlü yönetmen Godard, oldukça büyük bir çıkmazın ve çaresizliğin içine sürüklenecektir.
Filmde Godard karakterini başarılı ve ünlü oyuncu Louis Garrel canlandırmaktadır. Başarılı oyuncuya eşlik eden diğer isimler ise Stacy Martin, Bérénice Bejo ve Micha Lescot’tur. Fransa-2017 yapımı olarak karşımıza çıkan Godard ve Ben filminin, izleyici kitlesi tarafından büyük bir ilgi göreceği ve merakla izleneceği düşünülüyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?