Gerçeğin İki Yüzü 2017 İzle
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (22)
678 Görüntülenme

Gerçeğin İki Yüzü 2017 İzle Filmini izle

Gerçeğin İki Yüzü isimli filmin konusu ise; başrol Charlize Theron' un Afrika' nın çatışma bölgelerinden birisinde, göreve gönderilmesiyle başlıyor. Attıkları her adımda ölüm tehlikesi olan sağlık grubunun içerisinde aynı bölgede çalışmak için gönderilen, doktorlar arasında bir aşk başlar. Bu aşka ayıracakları vakdin az olduğu gibi yapacakları işin çok zor ve önemli olduğu gerçeği de vardır. Erin Dignam' ın senaryosunu yazdığı Gerçeğin İki Yüzü adlı film yakında izleyicileriyle buluşacak.

Gerçeğin İki Yüzü İzle

Başarılı yönetmen Sean Penn’ in yönetmen koltuğuna oturduğu, ağır dram içerikli Gerçeğin İki Yüzü adlı filmin vizyon tarihi ve konusu belli oldu. Tamamının Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekildiği sahneler Charlize Theron gibi başarılı bir aktriste, başrol imkanı sunuyor. Amerikalı sinema takipçilerinin en sevdiği aktrist olan Charlize Theron, bu sene içerisinde katılacağı 3. film özellğini Gerçeğin İki Yüzü adlı filme bırakıyor. Hızlı ve Öfkeli 8′ in çekimlerinden hemen sonra filmde oynayacağı karakterine hemen bürünen Theron, film içerisinde başarısını ve oyunculuğunu sergilemiş görünüyor.

Gerçeğin İki Yüzü 2017 İzle

Gerçeğin İki Yüzü isimli filmin konusu ise; başrol Charlize Theron’ un Afrika’ nın çatışma bölgelerinden birisinde, göreve gönderilmesiyle başlıyor. Attıkları her adımda ölüm tehlikesi olan sağlık grubunun içerisinde aynı bölgede çalışmak için gönderilen, doktorlar arasında bir aşk başlar. Bu aşka ayıracakları vakdin az olduğu gibi yapacakları işin çok zor ve önemli olduğu gerçeği de vardır. Erin Dignam’ ın senaryosunu yazdığı Gerçeğin İki Yüzü adlı film yakında izleyicileriyle buluşacak.

Gerçeğin İki Yüzü adlı filmin; oyuncu kadrosuna baktığımız zaman başta Charlize Theron olmak üzere ünlü oyuncuları görmek mümkün. Javier Bardem, Adele Exarchopoulos gibi ünlü isimlerin oyuncu kadrosunda olduğunu görüyoruz. LEON filminden tanıdığımız, Jean Reno da oyuncu kadrosunu yerini almış görünüyor. Ayrıca Jared Harris ise film içerisindeİ Dr. John Farber karakterini canlandıracak. Film içerisinde karşılacağımız diğer isimler ise; Merritt Wever, Ebby Weyime, Sarah Muhoho olarak berlirlendi.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Gerçeğin İki Yüzü 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?