Geçmişteki Sır Tek Parça Hd İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (179)
1,937 Görüntülenme

Geçmişteki Sır Tek Parça Hd İzle Filmini izle

ürk yapımı bir dram filmi olan Geçmişteki Sır 17 Kasım 2017 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak. Oldukça dokunaklı bir hikayesi olan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Raşit Görgülü yapmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda daha önceden Türk Malı, Ömrüm Sessiz Bir Çığlık, Yağmurdan Kaçarken, Hayat Devam Ediyor gibi yapımlardan tanıdığımız Serkan Şenalp, Natasa Petrovic, Emir Hadzıhafızbegovic, Ufuk Bayraktar, Suzan Kardeş ve Haluk Piyes gibi başarılı oyuncular yer alıyor.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
60

Geçmişteki Sır izle,Geçmişteki Sır full izle Türk yapımı bir dram filmi olan Geçmişteki Sır 17 Kasım 2017 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak. Oldukça dokunaklı bir hikayesi olan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Raşit Görgülü yapmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda daha önceden Türk Malı, Ömrüm Sessiz Bir Çığlık, Yağmurdan Kaçarken, Hayat Devam Ediyor gibi yapımlardan tanıdığımız Serkan Şenalp, Natasa Petrovic, Emir Hadzıhafızbegovic, Ufuk Bayraktar, Suzan Kardeş ve Haluk Piyes gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Filmde baş kahraman Ali (Serkan Şenalp) fotoğrafçılık yapmakta olan bir gençtir. Ali’nin genetik bir hastalığı vardır ve bu hastalık nedeniyle Bosna- Hersek’e gider. Bosna’da ise hüzünlü hikayelerle karşılaşır. Ali hastalığını bir kenara bırakıp bu doksanlı yıllarda gerçekleşen Bosna Savaşı’nın hikayelerini araştırmaya başlar. Bu sırada ona yardım eden kişi orada tanıştığı Hana (Nataşa Petrovic) dır. Filmde dramatik unsurlar çok fazla kullanılarak Bosna Savaşı’nda yaşanan zulümler ve acılar gözler önüne serilmektedir. Yeni bir savaş olması nedeniyle Bosna’nın her bir köşesinde savaşa dair izler oldukça fazladır. Hem tarihi hem de dramı bir arada bulunduran Geçmişteki Sır filmi sinema severler tarafından merakla beklenmektedir. İzlerken göz yaşlarınıza engel olamayacağınız bir film olan Geçmişteki Sır şimdiden gişe rekorlarını alt üst edecek gibi duruyor. Geçmişteki Sır 17 Ekim’de vizyondaki yerini alacak.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?