Güneşin Kızları 29. Bölüm Fragmanı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
155 Görüntülenme

Güneşin Kızları 29. Bölüm Fragmanı Filmini izle

Güneşin Kızları

Güneşin Kızları 29. Bölüm’de Neler Olacak?

Büyük bir merakla beklenen Güneşin Kızları’nda sular durulmuyor ve olaylar hız kesmeden devam ediyor.

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla oldukça heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor.

Yiğit, Zafer’i bularak Peri’nin yerini Nazlı’ya söyleyecek. Peki bu Nazlı ile aralarında bir yakınlaşma olmasını sağlayacak mı? Savaş buna ne tepki gösterecek?

Zafer’in Almanya’da bir çocuğu olduğunu öğrenen Güneş ona yardım eli uzatacak. Bunu duyan Selin tepki gösterecek ve olanları Ali’ye anlatacak gibi duruyor. Bunun üzerine Zafer’i bulan Ali, geçen bölümde Rana Hanım’ın öğrendiği bütün gerçekleri öğrenecek mi?

Zafer’e yardım etmek için Nazlı gönüllü olacak fakat Zafer’in gerçek çocuğunun Peri olduğunu, ikizlerin Haluk’un kızları olduğunu herkes öğrenecek mi?

Levent, Haluk ile ilgili gizli bir kasetin olduğunu ve o kaseti bulması gerektiğini Savaş’a söyler. Kasadan kaseti alan Savaş içinde olan şeyleri merak etmektedir. Kasetin içinde ne olduğunu Nazlı’da merak etmektedir.  Savaş o kaset sayesinde Haluk’tan intikam mı alacak?

Bu soruların ve hepsinin cevabı Güneşin Kızları’nın yeni bölümünde cevap bulacak.

 

Güneşin Kızları 28. Bölümde Neler Oldu?

Güneş ve Haluk ile igili gerçekleri Zafer’den öğrenen Rana Hanım, Haluk’a bunu bildiğini söyler ve Güneş’e gerçekleri anlatmadığı takdirde her şeyi kendisinin anlatacağını söyler. Aynı zaman da Rana Hanım ikizlerin Haluk’un kızları, Peri’nin ise Zaferin kızı olduğunu öğrenir. Zafer ona Almanya’da hasta olan çocuğu için Peri’nin iliğine ihtiyacı olduğunu söyler.

Yiğit’in Nazlı’ya olan ilgisinden rahatsız olan Savaş, gelen güllerden sonra Yiğit’le hesaplaşmaya gider. Hesaplaşmanın kavgaya dönüştüğü sırada Yiğit aldığı yumruk sonucu yere yığılır ve hastane de kalp hastası olduğunu öğrenirler.

Sevilay’ın evinden çıkarken Levent’le karşılaşan Ali, Levent’in istediği bir konuda ona yardım eder. Annesine evlenme teklifi edeceği için yüzük seçmeye birlikte giderler. Ancak bunu gören Tuğçe olayları yanlış anlar ve Selin’e Ali’nin ona evlenme teklifi edeceğini söyler.

Selin ile Ali arasında bir şeyler olmasından şüphelenen Güneş, selinin sevgilisiyle tanışmak istediğini söyler.  Selini, güneşten önce gören Ali kıskanır ve olay çıkarır.

Mertoğlu ailesinin otelinde gerçekleşen yılbaşı partisinde her şey yolunda gitmektedir.  Ancak herkes mutluyken Zafer partiye gelerek Peri’yi kaçırır.

 

Diziler hakkında bilgi almak, vizyona çıkacak olan filmlerin fragmanlarını izlemek istiyorsanız tıklayın.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    займ на карту