Fırıldak Ailesi Orta Dünya İzle Tek Parça
6.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.4 /10 (5)
13,716 Görüntülenme

Reklamı Geç
60

Fırıldak Ailesi Orta Dünya izle

3 Şubat 2017’de vizyona girecek olan Fırıldak Ailesi Orta Dünya, animasyon seven izleyicilerimiz için iyi bir seçenek olabilir. Yönetmen koltuğunda H. Can Dizdaroğlu ve Berk Tokay ikilisinin bulunduğu film, yerli yapımlar arasında yer almaktadır. Son dönemlerde animasyon türüne ait oldukça başarılı projeler çıkmaktadır. Bakalım aynı başarıyı Fırıldak Ailesi’de yakalayabilecek mi?
Klasik bir türk ailesini canlandıran fırıldak ailesi, bu seride oldukça ilginç durumlar ile karşı karşıya kalacaktır. Sabri Fırıldak ailesi ile birlikte kendni halinde yaşamakta iken bir gün köydeki tüm bayanların esrarengiz biri tarafından kaçırıldığını öğrenmiştir. Arkadaşlarını bir araya toplayan Sabri, çeşitli yöntemleri le kadınların hapsedildiği yeri bulacaktır. Vahşi yaratıklarile dolu olan ormana doğru yol alan Sabri ve arkadaşları Tarumar adında bir canlı ile savaşacak ve bayanları kurtarmak için uğraşacaktır. Geçtiğimiz yıllarda TV’de gördüğümüz Fırıldak Ailesi, bakalım sinemada nasıl bir başarı elde edecektir?

Fırıldak Ailesi Orta Dünya izle Türkçe Dublaj

Filmin dublaj ekibi Bülent Kayabaş, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Tülay Bursa, Gülen Karaman, Yılmaz Vural, Barış Özgenç, Mahmut Tuncer, Murat Boz, İsmail Yıldız, Tayfun Talipoğlu, Keremcan Köse, Tülay Köneçoğlu ve Onur Akgülgil gibi oldukça farklı dallarda görev yapan kişilerden oluşmaktadır. Senaryo ise H. Can Dizdaroğlu ve Varol Yaşaroğlu’nun eseri olmaktadır.
Fırıldak Ailesi Orta Dünya filmini sitemizde full hd ve tek part olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Fırıldak Ailesi Orta Dünya İzle Tek Parça" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?