Ferdinand İzle 2017
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (5)
2,163 Görüntülenme

Ferdinand İzle 2017 Filmini izle

Animasyon ve aile filmi kategorisine yep yeni bir film geliyor. Ferdinand; bir boğa ve sahalarda dövüşmek, matadorlara saldırmak yerine, tarlalarda dolaşıp çiçek koklamak istiyor. Brezilyalı Usta yönetmen Carlos Saldanha'nın yönettiği Ferdinand animasyon çizgi filmi 22 Aralık 2017' de vizyona girecek. Amerika Birleşik Devletleri'nde tasarlanan film, dört senarist tarafından yazılmış. Orjinal fikir sahibi Munro Leaf olmasına rağmen, dört senaristin birleşerek tek kalem olduğu yapımı merak etmiyor değiliz.

Ferdinand İzle

Animasyon ve aile filmi kategorisine yep yeni bir film geliyor. Ferdinand; bir boğa ve sahalarda dövüşmek, matadorlara saldırmak yerine, tarlalarda dolaşıp çiçek koklamak istiyor. Brezilyalı Usta yönetmen Carlos Saldanha’nın yönettiği Ferdinand animasyon çizgi filmi 22 Aralık 2017′ de vizyona girecek. Amerika Birleşik Devletleri’nde tasarlanan film, dört senarist tarafından yazılmış. Orjinal fikir sahibi Munro Leaf olmasına rağmen, dört senaristin birleşerek tek kalem olduğu yapımı merak etmiyor değiliz.


Jenny Bicks, Yoni Brenner, Carlos Kotkin, David Weiss gibi yetenekli senaristlerin hazırlamış olduğu film hem çocukların hem de ebeveynlerinin hoşuna gidecek türden. 20th Century Fox tarafından dağıtımı yapılan Ferdinand filminin, yapım şirketleri Blue Sky Studios ve Twentieth Century Fox olarak belirlendi.

Ferdinand 2017 İzle

Gabriel Iglesias’ın Cuatro, Gina Rodriguez’in Una, Jerrod Carmichael’in Paco, Kate McKinnon’un Lupe, Boris Kodjoe’nin Klaus, Sally Phillips’in Greta ve WWE dövüşçüsü olarak tanıdığımız John Cena ise Ferdinand karakterlerini seslendirecek. Ayrıca Seslendirme kadrosunda Bobby Cannavale de bulunuyor.
Son zamanlarda arka arkaya çıkacak olan ve hazırlık aşamasında olan onlarca animasyon çizgi filmlerinin arasından yıldız gibi parlayan ve çok dikkat çeken Ferdinand, diğer animasyon çizgi filmleriyle rekabete girebilir. Emeği geçen herkese şimdiden teşekkür ederek, filmin çıkış günü yani 22 Aralık 2017’yi bekliyoruz.

Ünlü dublaj oyuncuları ile 2017 kışında içimizi ısıtacak bu güzel animasyon çizgi filmi mutlaka izlemeye gideceğiz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Ferdinand İzle 2017" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?