En İyi S Pen Uygulamaları – 1
6.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.3 /10 (7)
362 Görüntülenme

En İyi S Pen Uygulamaları – 1 Filmini izle

EN İYİ VE EN EĞLENCELİ S PEN UYGULAMALARI

2011 yılında Günay Koreli üretici Samsung tarafından piyasaya sürülen büyük ekranlı Note serisi yanında S Pen ile gelmişti. S Pen telefon kullanımında, kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlıyor. Her yeni Note modelinde daha da gelişen kalem son olarak Çıkan Samsung Note 5 ile daha kullanışlı ve daha şık bir hal aldı. S Pen ile kullanabileceğiniz en iyi uygulamaları bu makalemizde toplamaya çalıştık.

 

 1. FLİPACLİP

Flipaclip uygulaması ile hayal gücünüzü ve telefonunuzun S Pen’ini kullanarak kendi animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca uygulama oluşturduğunuz animasyonları Youtube ve Facebook sayfalarınızda paylaşmanızı da mümkün kılıyor.

 

 

 1. DRAW CARTOONS

Draw Cartoons, S Pen kullanarak oldukça eğlenebileceğiniz diğer bir uygulamadır. Çizgi romanlar ve animasyonlar oluşturabileceğiniz bu uygulama sayesinde çizimlerinize sevdiğiniz insanların yüzlerini yerleştirebilirsiniz. Aynı zaman da animasyonunuza ses kaydı ekleyebiliyor olmanız bu uygulamayı eğlenceli kılan diğer özelliklerden bir tanesi.

 

 

 1. ARTFLOW: PAİNT DRAW SKETCHBOOK

Artflow uygulaması ile Samsung Galaxy Note serisi telefonunuzda bulunan S Pen kalemi ile oldukça iyi çizimler yapabilirsiniz. Uygulamanın içinde bulunan 70den fazla fırça seçeneği buluyor. Uygulama, renk ayarları, geri alma ve yüksek çözünürlükte resim yapabilme özelliklerini beraberinde getiriyor. Ayrıca oluşturduğunuz çizimleri photoshop dosyası, png ya da jpeg resim formatlarında kayıt edebilmenize imkân veriyor.

 

 

 1. MYSCRIPT CALCULATOR

Günlük hayatımızın neredeyse her alanında hepimiz hesap makinesine ihtiyaç duyuyoruz. MyScript Calculator, bu zamana kadar kullandığımız klasik hesap makinelerinden daha farklı bir uygulama. Samsung Galaxy Note serisi telefonunuzda bulunan S Pen kaleminizi kullanarak kağıt üzerinde işlem yapıyormuş gibi hareket edebilirsiniz.  Uygulamanın en güzel yanı ise soru işareti koyduğunuz zaman size işlemin cevabını gösteriyor ve işlem içerisinde ki bilinmeyeni bulabiliyor olması.

 

 

 1. SQUİD

Squid uygulaması, Samsung Galaxy Note serisi telefonunuzda bulunan S Pen kaleminizi kullanarak bir kâğıda yazı yazıyormuş gibi notlarınızı oluşturmanıza imkân sağlıyor. Oluşturduğunuz bu notları Pdf, png ya da jpeg formatında kayıt etmenize imkân veren bu uygulamanın bir diğer güzel yanı da çoklu pencere özelliğini kullanabilmenize imkân veriyor olmasıdır.

 

squid app

 

 

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  займ на карту