Dr. Strange Full HD İzle
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (4)
254 Görüntülenme

Dr. Strange Full HD İzle

Dr. Strange; başarılı bir doktor iken, dünya çapında tanınmaktadır. Gideceği bir toplantıda araç kullanırken telefonla görüşmesi ve ameliyat edeceği hastanın röntgenlerine bakmasıyla dikkatinin dağılması bir oluyor. Büyük bir kaza geçiren Doktor Strange, ellerinin kırılmasıyla titremeye başladığını öğreniyor. Filmin bundan sonraki sahnelerinde dram türüne geçen film, sevgilisinin terk etmesi, ünvanını kaybetmesiyle birlikte; Doktor Strange' in fraklı tedavi yöntemleri aramasıyla yeniden tür değiştirerek; bilim kurgu filmine dönüşüyor. Gittiği yere, daha önce yürüyemeyen bir tanıdığının gidip, ayakta geri döndüğünü öğrenen Doktor Strange; büyücülükle ilgili bir tarikata katılıyor. Bu tarikat dünyayı kötü büyüden korurken, Doktor Strange ellerinin tedavi edilmesini istiyor. Yıldızlar Arası filminde, solucan deliğini yaklaşık 70 dakika boyunca anlatmaya çalışsalar da Doktor Strange filminde 10 dakikada solucan deliğinin ne olduğunu öğreneceksiniz.

Reklamı Geç
60

Dr. Strange izle

Steve Ditko tarafından 1963′ te tasarlanmış, bir kurgusal karakter olan Dr. Strange‘ in, büyücülükle ilgilendiği çizgi romanın, Marvel Comics tarafından yayınlanan Dr. Strange filmine dönüşmesini izliyoruz.

Scott Derrickson tarafından yönetilen, Kevin Feige’ nin yapımcılığını üstlendiği türkçe adıyla Doktor Strange filminin vizyon tarihi ise; 4 Kasım 2016 olarak kararlaştırılmıştı. Vizyona giren ve girdiği gibi gişelerde büyük bir başarıya sahip olan Marvel filminin 165 milyon dolar bütçe ile çekildiği açıklandı. Gişelerde uzun süre kalan Dr. Strange filminin 677.6 milyon dolar civarında hasılat yaptığı biliniyor. Marvel Stüdyolarında filmin animasyonlarının tamamlanmasının ardından, başarılı oyuncu kadrosuyla kasım ayına damgasını vuran film ise konu olarak, bir başarılı bir doktorun; kaza sonucu ellerinin titremesi ve bu sorunu çözmesiyle başlar.

Dr. Strange Full HD izle

Dr. Strange; başarılı bir doktor iken, dünya çapında tanınmaktadır. Gideceği bir toplantıda araç kullanırken telefonla görüşmesi ve ameliyat edeceği hastanın röntgenlerine bakmasıyla dikkatinin dağılması bir oluyor. Büyük bir kaza geçiren Doktor Strange, ellerinin kırılmasıyla titremeye başladığını öğreniyor. Filmin bundan sonraki sahnelerinde dram türüne geçen film, sevgilisinin terk etmesi, ünvanını kaybetmesiyle birlikte; Doktor Strange’ in fraklı tedavi yöntemleri aramasıyla yeniden tür değiştirerek; bilim kurgu filmine dönüşüyor. Gittiği yere, daha önce yürüyemeyen bir tanıdığının gidip, ayakta geri döndüğünü öğrenen Doktor Strange; büyücülükle ilgili bir tarikata katılıyor. Bu tarikat dünyayı kötü büyüden korurken, Doktor Strange ellerinin tedavi edilmesini istiyor. Yıldızlar Arası filminde, solucan deliğini yaklaşık 70 dakika boyunca anlatmaya çalışsalar da Doktor Strange filminde 10 dakikada solucan deliğinin ne olduğunu öğreneceksiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Dr. Strange Full HD İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?