Downsizing 2017 İzle
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (113)
6,813 Görüntülenme

Downsizing 2017 İzle Filmini izle

Amerika Birleşik Devletleri' nde çekimlerine başlanılan Downsizing, ülkemize Küçülme adıyla geliyor. Küçülme filmi konu olarak; bir insanın kendini küçültmesiyle daha güzel bir hayata geçiş yapacağını belirtmeye çalışır. İnsanın kendini büyük görmesi başına sorunlar açabileceği gibi, kendini küçültmeye çalışması da sorunları ortadan kaldıracaktır.
Fragman 2 3 4 5 6


Downsizing İzle

Alexander Payne, tarafından yönetilen film; Jim Taylor’ la beraber senaryolaştırıldı. İkilinin aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği Downsizing ünlü oyuncu kadrosuyla biraz uzak bir zaman diliminde vizyona gireceğini açıkladı. 5 Ocak 2018 tarihinde, UIP Türkiye dağıtım firması tarafından dağıtılacak film, uzun süre gişede kalacak gibi görünüyor. Dram, komedi ve bilimkurgunun; aynı film içerisinde bulunması bizi biraz şaşırttı. Genellikle bu kategoriler birbirine ters düşerler.

Downsizing 2 2017 İzle

Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekimlerine başlanılan Downsizing, ülkemize Küçülme adıyla geliyor. Küçülme filmi konu olarak; bir insanın kendini küçültmesiyle daha güzel bir hayata geçiş yapacağını belirtmeye çalışır. İnsanın kendini büyük görmesi başına sorunlar açabileceği gibi, kendini küçültmeye çalışması da sorunları ortadan kaldıracaktır.
Downsizing filminde, 2017′ de vizyona girecek olan Çin Seddi filminde, William Garin’i canlandıran, Marslı, Yıldızlararası gibi bol gişe yapmış filmlerde bulunan ve oscar ödülüne sahip; Matt Damon bulunuyor. Rol arkadaşları ise; Kristen Wiig, Christoph Waltz, Alec Baldwin, Neil Patrick Harris, Jason Sudeikis, Pepe Serna, Ingjerd Egeberg olarak belirlenmiştir.


Downsizing filminin Türkçe dublajlarını henüz kimin yapacağı belirlenmeyen filmde, Matt Damon’ un dublaj oyuncususun aynı kalacağı söylendi. Dram ve komedinin aynı film içerisinde bulunduğu Downsizing filmini; sinema severler büyük bir heyecanla bekliyor. Amerika Birleşik Devletleri’ nde iş nasıl olur bilinmez ama Türkiye’ de uzun süre gişede kalacağı ve sevileceği aşikar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Downsizing 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?