Reklamları Kapat!

Dont Worry He Wont Get Far On Foot izle | HD |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri
Dont Worry He Wont Get Far On Foot izle

Dont Worry He Wont Get Far On Foot izle |HD|

Dont Worry He Wont Get Far On Foot (2018)
Dram konulu olan Dont Worry He Wont Get Far On Foot (2018) filmi ABD yapımlı olarak gösterime girmektedir. Alkolik bir adamın kaza sonucunda ölümden dönmesi ile alkolü bırakmaya karar vermektedir. Bu durumda kız arkadaşı olan Rooney Mara ve yakışıklı olan arkadaşı Jonah Hill’in ısrarı sonucunda tedavi olmaya başlamaktadır. Tedavi olmaya başlaması ile John Callahan karikatür resimleri çizme yeteneğinin olduğunu da fark etmektedir. Karikatür alanında ilerlerken başına gelecek dramatik olaylardan habersizdir.
Dont Worry He Wont Get Far On Foot (2018) Filminin Detayları
Türkçe adı ile “ Merak Etme Fazla Uzaklaşamaz “ olarak bilinen Dont Worry He Wont Get Far On Foot filminde Yönetmen olarak Gus Van Sant olmaktadır. Aynı zamanda filmin senaristliğini de Gus Van Sant yapmaktadır. ABD yapımlı filminde başrol olarak; Joaquin Phoenix, Jonah Hill, Rooney Mara, Jack Black, Carrie Brownstein olarak başarılı bir şekilde bulunmaktadır.
1 saat 53 dakika süren dram ve romantik filminde dil kullanımı olarak İngilizce tercih edilmektedir. Başarılı olarak dünya genelinde tutulan dram filminin vizyonda kalma süresi de oldukça fazla sürmektedir. Aynı şekilde Türkiye’de de büyük bir ilgi ile karşılaşmaktadır. 2018 yapımı filmin hem oyuncuların hem de senaryonun başarılı olması ile filmin serisi de izleyici tarafından merakla beklenecektir.

Kategori: 2018 Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 2713 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.
pulibet yeni adres