Doğu Ekspresinde Cinayet izle Full HD Tek Parça
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (83)
1,584 Görüntülenme

Doğu Ekspresinde Cinayet izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Yönetmen:

Kenneth Branagh

Oyuncular:

Kenneth Branagh, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer
Doğu Ekspresinde Cinayet direk full hd izle, Doğu Ekspresinde Cinayet direk sansürsüz full hd izle Ünlü ve işinde oldukça başarılı olan dedektif Hercule Poirot Halep'te sağladığı üstün başarı ile eline geçen davayı en iyi şekilde sonuçlandırmıştır. Bu işin sonucunda da yeni bir dava için İstanbul'a giden bu dedektif orada da üstün bir başarı sergileme umudu ile gitse de başına birtakım olaylar gelecektir. İstanbul'a bir kaç gün için giden ancak işleri istediği gibi ilerlemeyen dedektif acil bir durum için apar topar Londra'ya gidecektir. Bu dedektif yeni bir işi için giderken Doğu Ekspresine binecektir. Bu trende oldukça farklı kültürler ile harmanlanan dedektif her meslek grubundan ve her topluma mensup kişiler ile beraber yolculuk gerçekleştirmektedir. Bu sırada beklenmedik olaylar gerçekleşecektir. Büyük bir fırtına ve kar yağışının ortasında kalan bu trende bir de bir cinayet işlenecektir. Tüm olumsuz durumların bir gecede yaşandığı bu filmde trendeki yolcunun ölümü yeni bir olaya sebebiyet verecektir. Bu dedektif ise olayları çözmeyi kafasına koymuştur bile. Her şeyin yanı sıra bu olayın çözülmesini amaçlayan Pariot tüm işlerinin arasında katilin yakalanması için gerekli işlemleri başlatır.
İlgi çekici bir senaryoya sahip bu filmin yönetmenliğini Kenneth Branagh üstlenmiştir. aynı zamanda gerilim ve polisiye


Doğu Ekspresinde Cinayet direk full hd izle, Doğu Ekspresinde Cinayet direk sansürsüz full hd izle Ünlü ve işinde oldukça başarılı olan dedektif Hercule Poirot Halep’te sağladığı üstün başarı ile eline geçen davayı en iyi şekilde sonuçlandırmıştır. Bu işin sonucunda da yeni bir dava için İstanbul’a giden bu dedektif orada da üstün bir başarı sergileme umudu ile gitse de başına birtakım olaylar gelecektir. İstanbul’a bir kaç gün için giden ancak işleri istediği gibi ilerlemeyen dedektif acil bir durum için apar topar Londra’ya gidecektir. Bu dedektif yeni bir işi için giderken Doğu Ekspresine binecektir. Bu trende oldukça farklı kültürler ile harmanlanan dedektif her meslek grubundan ve her topluma mensup kişiler ile beraber yolculuk gerçekleştirmektedir. Bu sırada beklenmedik olaylar gerçekleşecektir. Büyük bir fırtına ve kar yağışının ortasında kalan bu trende bir de bir cinayet işlenecektir. Tüm olumsuz durumların bir gecede yaşandığı bu filmde trendeki yolcunun ölümü yeni bir olaya sebebiyet verecektir. Bu dedektif ise olayları çözmeyi kafasına koymuştur bile. Her şeyin yanı sıra bu olayın çözülmesini amaçlayan Pariot tüm işlerinin arasında katilin yakalanması için gerekli işlemleri başlatır.
İlgi çekici bir senaryoya sahip bu filmin yönetmenliğini Kenneth Branagh üstlenmiştir. aynı zamanda gerilim ve polisiye kategorisinde yer alan bu filmde birbirinden usta ve başarılı oyuncu kadrosuna da sahiptir. Bu filmde en çok dikkat çeken ve beğenilen oyuncusu ise Johnny Depp’tir. filmzileyerli.com keyifli seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?