Diriliş Ertuğrul 41. Bölüm Fragmanı!
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
126 Görüntülenme

Diriliş Ertuğrul 41. Bölüm Fragmanı! Filmini izle

Ekranların tarih kokan yapısı ile izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 41. bölümü ile 4 Ocak akşamı TRT-1 ekranlarında olacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin bu başarısının arkasında yatan en önemli sırrın tarihe yaptığı hassas dokunuşlar olmasının yanında aynı zamanda oyuncu kadrosunun neredeyse yarısından fazlasının ilk tecrübelerini bu dizi ile tatmış olmaları olarak dikkat çekiyor. Diriliş Ertuğrul’un başrolünde oynayan Engin Altan Düzyatan‘da rolünün hakkını oldukça fazlası ile verirken yanında yer alan yardımcı oyuncular da ona oldukça verimli şekilde destek veriyorlar. Toyda Ertuğrul‘u nasıl bir sonucun beklediği, yaptığı kelle kesmelerin ardından obanın halinin ne olacağı gibi soruları 40. bölümü ile izleyicilerin kafasına sokan Diriliş Ertuğrul bu akşam da sevenlerini ekran başına kilitleyecek gibi duruyor. 41. bölümün verdiği heyecanı her sahnede seyirciye de geçiren fenomen haline gelmiş dizinin yeni yıldan önceki son bölümünün fragmanı bile milyonlarca kez izlenerek dizi hakkında ipuçları vermeye yetti.

Ertuğrul’un Kocabaş’ın kellesini almasının ardından obadaki son durumu nasıl değerlendireceği merak konusu olan Toyda Ertuğrul’un hepsi için bir planı olsa da geceleri tek başına kaldığında ise garip düşüncelere kapılması hem izleyenleri hemde dizi takipçilerini oldukça heyecanlandırıyor. Tangut tarafından takip edilen Halime Sultan’ın hali de oldukça merak konusu olan soruların başında gelirken Ertuğrul’un mahkemede yargılanıyor olması da ayrı bir periyot olarak karşımıza çıkacak. Karabek ile ilgili kimsenin beklemediği ve bilmediği sırları paylaşması beklenen Ertuğrul’un bu tavrının sonucunda dizinin nasıl bir yön çizeceği de az çok belli olmuş olacak. Yaklaşık 40 bölümdür Ertuğrul ve Halime Sultan etrafında dönen dizinin bu kez biraz daha yardımcı rolleri ön plana çıkarma duygusu yaşaması da izleyenler arasında oldukça olumlu tepkiler aldı. Yan rollerin de bir dizi için ne kadar önemli olduğunu hemen hemen her platformda söyleyen dizi severlerin bu denli olumlu görüş bildirmesi senaristlerin de yüzünü oldukça güldüren gelişmelerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

Oba ile Toyda Ertuğrul arasında mekik dokuyan bu bölümlerde Engin Altan Düzyatan ise oyunculuk performansı ile oldukça fark yaratsa da dizide var olan diğer rollerin de katkısı yadsınamaz bir gerçek olarak dikkat çekiyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?