Direniş Karatay izle Full HD Tek Parça
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (291)
4,812 Görüntülenme

Direniş Karatay izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Direniş Karatay sansürsüz izle, Direniş Karatay direk izle, Anadolu Selçuklu Devleti’ni yıkmak için yola çıkan Moğollar ile devleti korumak için savaşan Celaleddin Karatay ve Ahi Evran’ konu alan Direniş Karatay filmi Türkiye'nin en yüksek bütçeli savaş filleri arasında yer alıyor. Tarihin en önemli savaşlarından biri olan Kösedağ Savaşı ve döneme damgasını vuran devlet adamı Emir Celaleddin Karatay'ın hayatından bir kesitin özgün bir senaryo ile beyaz perdeye uyarlandığı Direniş Karatay savaş ve tarih sevenlerin soluklarını tutarak izleyecekleri bir film olacak. Yapımını Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesinin üstlendiği, Selçuklu döneminin anlatıldığı Türkiye’nin en büyük platolarından birinde çekilen Direniş Karatay filmi izleyici heyecanlandıran bir yapım.


Direniş Karatay sansürsüz izle, Direniş Karatay direk izle, Anadolu Selçuklu Devleti’ni yıkmak için yola çıkan Moğollar ile devleti korumak için savaşan Celaleddin Karatay ve Ahi Evran’ konu alan Direniş Karatay filmi Türkiye’nin en yüksek bütçeli savaş filleri arasında yer alıyor. Tarihin en önemli savaşlarından biri olan Kösedağ Savaşı ve döneme damgasını vuran devlet adamı Emir Celaleddin Karatay’ın hayatından bir kesitin özgün bir senaryo ile beyaz perdeye uyarlandığı Direniş Karatay savaş ve tarih sevenlerin soluklarını tutarak izleyecekleri bir film olacak. Yapımını Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesinin üstlendiği, Selçuklu döneminin anlatıldığı Türkiye’nin en büyük platolarından birinde çekilen Direniş Karatay filmi izleyici heyecanlandıran bir yapım.
Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı, genel danışmanlığını Serdar Akar’ın yaptığı, senaryosunu Selman Kayabaşı ve Uğur Uzunok’un yazdığı filmde Karatay’a Mehmet Aslantuğ, Ahi Evren’e Fikret Kuşkan, Noyan karakterine ise Yurdaer Okur hayat veriyor. Burcu Özberk’in Türkan, Alperen Duymaz’ın Kutay ve Furkan Palalı’nın Mevlana’yı canlandırdığı filmin kadrosunda ayrıca Bahadır Yenişehirlioğlu, Volkan Keskin, Cahit Kayaoğlu, Fırat Temir, Yusuf Aytekin ve Ece Yaşar gibi isimler de yer alıyor. Direniş Karatay ‘ın kostümlerini de Game Of Thrones oyuncularının “red carpet” kıyafetlerini hazırlayan ünlü tasarımcı Zeynep Kartal Tarafından yapılmıştır. Direniş Karatay’ın çekimlerinin bitmesi üzerin yayına gireceği tarih olan 09 Mart 2018 tarihini bekleyeme başladı. İzleyenlerin büyük keyif alacağı Hollywood standartlarında bir film.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?