Destination Wedding izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Destination Wedding izle Filmini izle

Destination Wedding
Sinema severlerin karşısına 28 Eylül 2018’de vizyona girerek çıkmayı başaran Destination Wedding filmi, Amerikan yapımı bir romantik komedi eseri olarak dikkat çekmeyi bildi. Filmin olay örgüsü ve hikaye kurgusu, klasikleşen bir hal almaya başlayan romantik komedi filmlerinin genel konu aralıklarının dışında kendisine yer bulmasını sağlarken bunun en büyük etkisi Victor Levin’in performansı oldu. Hem yönetmenlik görevini üstlenen hem de filmin senaryosunu yazarak sinema severleri 1 saat 30 dakikalık zaman diliminde ekrana kilitlemeyi başaran Victor Levin, 1990’lı yıllardan bu yana süre gelen başarılı yönetmenlik kariyerine bir halka daha eklemiş oldu.
Destination Wedding İzle Full HD
Victor Levin filmin hem yönetmenlik koltuğuna oturmayı bilirken senaryoyu da yazdı ve tek bir isme bağlı olmasına rağmen ortaya başarılı bir eser çıktı. Oyuncu kadrosunun da sektörün sevilen ve tanınan isimlerden oluşması ilgiyi arttırmak için yeterli olurken Destination Wedding izle tercihini yapanlar memnuniyet içerisinden salonlardan ayrıldı. Keanu Reeves ile beraber Winona Ryder ana rollere hayat verirken Greg Lucery de filmin kadrosunda kendisine yer buldu.
Destination Wedding İzle Tek Parça 720P İzle
Bir evlilik davetine katılmak zorunda olan iki karakter Frank ve Lindsay, bu davette tanışırlar. İkilinin geçmişinde yaşadıkları, yeni bir ilişkiye yelken açmak için bir engel olmasına rağmen şartlar ve tesadüfler maceraları beraberinde getirecektir.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar