Deepwater Horizon izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
168 Görüntülenme

Deepwater Horizon izle Filmini izle

11 Ağustos 2017'de vizyona girerek izleyicisi ile buluşacak olan Kara Gün (Patriots Day), 2 saat 9 dakika gibi bir süre ile uzun metraj yapımlar arasında yer almaktadır. Abd'nin dünya sinemasına kazandırdığı yapımlar arasında bulunan proje, dram ve gerilim türünü seven izleyicilerimiz için oldukça yerinde bir seçenek olacağa benzemektedir.
1 2 3 4 5 6

Deepwater Horizon izle

Korku severlerin merakla beklediği filmlerden biri olan ‘Deepwater Horizon ‘un gösterim tarihi 21 Eylül 2018 olarak belirlenmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda ‘ Sığınak ‘, ‘ Karga ‘ gibi filmleriyle başarı elde eden isim CorinHardy oturmaktadır. Deepwater Horizonun senaryosu ise daha önce ‘Deepwater Horizon, ‘ O ‘ gibi korku filmlerine imzasını atmış olan a aittir. Filmin yapımcılığını kilisi üstlenmiş durumdadır. Deepwater Horizonun ülkemizdeki dağıtımının ise ‘ Warner Bros Türkiye’ tarafından yapılacağı duyurulmuştur.  Filmin kadrosunu oluşturan başlıca oyuncuları; ,JonasBloquet,  , JonnyCoyne, Jared Morgan ve  şeklinde sıralamak mümkündür.

Deepwater Horizon izle

Deepwater Horizon, ‘TheConjuring 2’ filmin ‘spinoff’ udur. Yani Korku Kapanı’ nda yer alan karakterlerden birinin filmi çekilmiştir. Korku Seansı serisi bu zamana kadar yapılmış olan en iyi korku – gerilim serilerinden biri olmayı başarmıştır. İlk filmi 2013 yılında vizyona girmiştir. İkinci film ise 2016 yılında yayınlanmıştır. O dönemlerde oldukça fazla insanı sinema salonlarına çekmeyi başarmışlardır. Deepwater Horizonbu sebeplerden ötürü şimdiden merakla beklenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Deepwater Horizon izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?