Death.Race.2050 izle Full HD Tek Parça
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (84)
1,280 Görüntülenme

Death.Race.2050 izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Yönetmen:

G.J.Echternkamp

Oyuncular:

Manu Bennett, Malcolm McDowell,Yancy Butler,Anessa Ramsey,Burt Grinstead
Death.Race.2050 direk izle, Death.Race.2050 türkçe dublaj izle,Hız tutkunu kişilerin hayranlıkla izlediği bu film bilim kurgu kategorisinde yayınlanan bir filmdir. Sinema dünyasına 2017 de girmiş olan bu film araba ve hızın bir arada bulunduğu aynı zamanda da gerilimin yüksek seviyede hissedildiği bir film özelliğine de sahiptir. Bu filmde hız tutkunu yarışçılar artık bu tutkuyu gerçeğe dökmekte ve bu faaliyeti gerçekleştirirken ciddi anlamda çevreye hasar vermektedirler. Bu gençler artık yarış boyunca puan sistemi ile karşı karşıya gelmektedirler. Bu puan sistemi ise oldukça farklıdır. Daha çok kişi öldüren yarışçı daha çok puan kazanmaktadır. Bu sisteme göre tutkularını gerçekleştirenler ise daha iyi bir puana sahip olup daha iyi bir seviyeye gelmek için ise etraflarındaki kişileri araba ile öldürmektedirler. Ölüm yarışı filmine de benzeyen bu film aksiyon gerilim ve hızı seyirciye en iyi şekilde aktarmaktadır. Film Türkçe Dublaj olarak yayınlanmış olup izleyicileri yüksek görsel zenginlik ile seyirciyi etkilemektedirler. Bu film yüksek heyecanı da barındırması sebebi ile sinema dünyasında beğeni toplayan bir film haline de gelmiştir.


Death.Race.2050 direk full hd izle, Death.Race.2050 direk sansürsüz full hd izle,Hız tutkunu kişilerin hayranlıkla izlediği bu film bilim kurgu kategorisinde yayınlanan bir filmdir. Sinema dünyasına 2017 de girmiş olan bu film araba ve hızın bir arada bulunduğu aynı zamanda da gerilimin yüksek seviyede hissedildiği bir film özelliğine de sahiptir. Bu filmde hız tutkunu yarışçılar artık bu tutkuyu gerçeğe dökmekte ve bu faaliyeti gerçekleştirirken ciddi anlamda çevreye hasar vermektedirler. Bu gençler artık yarış boyunca puan sistemi ile karşı karşıya gelmektedirler. Bu puan sistemi ise oldukça farklıdır. Daha çok kişi öldüren yarışçı daha çok puan kazanmaktadır. Bu sisteme göre tutkularını gerçekleştirenler ise daha iyi bir puana sahip olup daha iyi bir seviyeye gelmek için ise etraflarındaki kişileri araba ile öldürmektedirler. Ölüm yarışı filmine de benzeyen bu film aksiyon gerilim ve hızı seyirciye en iyi şekilde aktarmaktadır. Film Türkçe Dublaj olarak yayınlanmış olup izleyicileri yüksek görsel zenginlik ile seyirciyi etkilemektedirler. Bu film yüksek heyecanı da barındırması sebebi ile sinema dünyasında beğeni toplayan bir film haline de gelmiştir.
Filmin yönetmen koltuğunda daha önce de başarılı bir yönetmenlik kariyerine sahip olan G.J.Echternkamp tarafından yönetilmiştir. Aynı zamanda filmde usta bir oyunculuk sergileyen Manu Bennett, Malcolm McDowell,Yancy Butler,Anessa Ramsey,Burt Grinstead gibi isimler yer almaktadır. Türkçe Dublaj olarak yüklenen bu filmi tek parça halinde izleyebilirsiniz. filmizleyerli.com keyifli seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?