Dean 2017 İzle
6.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.8 /10 (4)
157 Görüntülenme

Dean 2017 İzle Filmini izle

Demetri Martin tarafından yazılan ve yönetilen Dean (Dekan) isimli film, Amerika Birleşik Devletleri' nde çekimlere başlayıp, ingilizce dili üzerinden ilk defa Tribeca Film Festivalin' de 16 Nisan 2016 tarihinde gösterime girmiştir.
Honora Productions tarafından üretilen, bağımsız film, 2 Haziran 2017 tarihinde sinemalarda vizyona girecek. Giles Andrew, Elliott Watson, Jessica Latham, Demetri Martin, Charles James, Denton tarafından üretilen film, Demetri Martin tarafından yazılmıştır. Demetri Martin' in yeteneklerinin sergilendiği bu filmde, hem yönetmen, hem üretici, hem yazar, hem de başroldür. CBS Filmleri tarafından dağıtımı sağlanacak filmin üretim şirketi Honora olarak belirlendi.

Dean İzle

Demetri Martin tarafından yazılan ve yönetilen Dean (Dekan) isimli film, Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekimlere başlayıp, ingilizce dili üzerinden ilk defa Tribeca Film Festivalin’ de 16 Nisan 2016 tarihinde gösterime girmiştir.
Honora Productions tarafından üretilen, bağımsız film, 2 Haziran 2017 tarihinde sinemalarda vizyona girecek. Giles Andrew, Elliott Watson, Jessica Latham, Demetri Martin, Charles James, Denton tarafından üretilen film, Demetri Martin tarafından yazılmıştır. Demetri Martin’ in yeteneklerinin sergilendiği bu filmde, hem yönetmen, hem üretici, hem yazar, hem de başroldür. CBS Filmleri tarafından dağıtımı sağlanacak filmin üretim şirketi Honora olarak belirlendi.

 

Dean 2017 İzle

Oyuncu kadrosunda; başrolde Demetri Martin, Dekan olarak oynuyor. Nicky olarak Gillian Jacbos seçilirken, Kevin Kline; Robert karakterinde ve Mary Steenburgen; Carol karakterinde karşımıza çıkıyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda; Reid Scott, Ror Scovel, Briga Heelan, Christine Woods ve Peter Scolari bulunuyor.

Dean filmi anlatım özelliği ile, Tribeca Film Festivali’ nden ” En iyi Anlatım Özelliği Ödülü” nü kazanmıştır. Başarılı hikayesi ile daha bir çok dalda aday gösterileceğini düşündüğümüz Başarılı aktör, yönetmen, senarist olan Demetri Martin’ in bu filmde bütçeyi üçe katlayan bir hasılat yapacağını düşünüyoruz. Filmin gelecek gişelerine göre filmin serisinin olabileceği, düşünülüyor. Hikayelerin güzel kurgulanması ve oyuncu kadrosunun dikkat çekici olmasıyla 2017 vizyonunda diğer filmlerle rekabete gireceğini düşündüğümüz Dean filmine başarılar diliyoruz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Dean 2017 İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?