Deadpool 2 izle Full HD
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (3)
222 Görüntülenme

Deadpool 2 izle Full HD

Deadpool 2 İzle, Deadpool 2 Full HD İzle, Deadpool 2 ilk serisinde olduğu gibi ikinci serisinde de büyük bir heyecan ve macera ile karşı karşıya kalacak olan izleyenler büyük bir keyifle sinema salonlarında yerlerini alabileceklerdir. Filmde yer alan konu askeri bir yapıdan ayrılmak isteyen ve daha sonrasında da her şeyi bırakarak ayrılan bir adamın hikâyesini konu olarak işlenmiştir

Reklamı Geç
60


Deadpool 2 İzle, Deadpool 2 Full HD İzle, Deadpool 2 ilk serisinde olduğu gibi ikinci serisinde de büyük bir heyecan ve macera ile karşı karşıya kalacak olan izleyenler büyük bir keyifle sinema salonlarında yerlerini alabileceklerdir. Filmde yer alan konu askeri bir yapıdan ayrılmak isteyen ve daha sonrasında da her şeyi bırakarak ayrılan bir adamın hikâyesini konu olarak işlenmiştir. Asker olarak yaşamının belli bir dönemine kadar gelen bu adam askeriyeden ayrılır ve kendi yaşamını tekrar inşa etmek için elinden gelen her tür imkânı kullanmaya başlar. Wade Wılson isimli bu adam yaşamındaki kargaşalardan sıkıldığı için artık daha kolay ve de daha sakin bir yaşam sürebilmek için artık yaşamına dair bir sorun ile karşı karşıya kalmamak ister. Vanessa isimli bir bayan ile yolları kesişen bu eski asker bu tatlı ve güzel bayan ile karşı karşıya kalınca yaşamında da güzellikler olmaya başlamış ve de bu durum artık her ikisi için de güzel bir hal almaktadır.

Deadpool 2 filminin kahramanı olan Wade Wılson aradan geçen günlerin ardından bir gün günden güne halsiz bir şekilde uyandığını ve de bu durum onun da yaşamını zorlaştırdığını fark eder. Bir uzman ile görüşme yapınca yaşamındaki büyük sıkıntı ile karşı karşıya kaldığını görür. Kanser olduğunu öğrenen ve de yaşamında büyük bir şok yaşayan Wilson yaşamının kalan kısmında büyük sürprizler ile karşı karşıya kalır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Deadpool 2 izle Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?