Day of the Dead: Bloodline izle Türkçe Dublaj 720P
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (124)
2,077 Görüntülenme

Day of the Dead: Bloodline izle Türkçe Dublaj 720P Filmini izle

Day of the Dead: Bloodline Sansürsüz İzle, Day of the Dead: Bloodline Full İzle,Bütün dünyaya büyük bir salgın yayılmaktadır. Bu salgın ise neredeyse bütün insanları etkilemektedir. Hastalanan insanlar ise belirli bir süre sonra kan açlığı şeklinde uyanır ve buda diğer insanlara saldırmasını engellemektedir. Bu kadar fazla insanın hastalanması ve bir zombiye dönüşmesi ise dünyayı oldukça fazla kötü etkilemektedir. Bu kadar sıkıntı içerisinde bulunan bu insanlardan ise bir grup asker hayatta kalmayı başarmaktadır. Bu asker grubunun yanında ise birazda insan bulunmaktadır. Bu grup ise hayatlarını devam ettirmek ve kendilerini zombilerden korumayı amaçlamaktadırlar. Aynı zaman da bu hastalığın çözümü için de oldukça fazla uğraş vermektedirler


Day of the Dead: Bloodline Sansürsüz İzle, Day of the Dead: Bloodline Full İzle,Bütün dünyaya büyük bir salgın yayılmaktadır. Bu salgın ise neredeyse bütün insanları etkilemektedir. Hastalanan insanlar ise belirli bir süre sonra kan açlığı şeklinde uyanır ve buda diğer insanlara saldırmasını engellemektedir. Bu kadar fazla insanın hastalanması ve bir zombiye dönüşmesi ise dünyayı oldukça fazla kötü etkilemektedir. Bu kadar sıkıntı içerisinde bulunan bu insanlardan ise bir grup asker hayatta kalmayı başarmaktadır. Bu asker grubunun yanında ise birazda insan bulunmaktadır. Bu grup ise hayatlarını devam ettirmek ve kendilerini zombilerden korumayı amaçlamaktadırlar. Aynı zaman da bu hastalığın çözümü için de oldukça fazla uğraş vermektedirler.
Zombi filmleri izleyenlerin çok fazla ilgisine maruz kalmaktadır. Dayof the Dead: Blondline ise izleyicilerinin karşısına büyük bir etken ile çıkmaktadırlar. Bu kadar fazla ilgi duyulan bu film izleyenlerini etkileme konusunda büyük bir role sahip olmaktadırlar. Bu kadar fazla tercih edilen ve sevenlerinin karşısına çıkan film ise oldukça fazla ses getirmektedir. Film aynı zamanda bir seri halinde izleyenlerinin karşısına çıkması büyük bir beklenti haline sokmaktadır. Aynı zaman da filmde Jeff Gum, Johnathon Schaech, Sophie Skelton gibi isimlerin yer alması da oldukça fazla tercih edilen bir konu arasında yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda da Hèctor Hernández Vicens gibi bir ismin yer alması ise oldukça fazla dikkat çekmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?