David And Goliath 2017 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
315 Görüntülenme

David And Goliath 2017 İzle Filmini izle

Filmin konusu olarak çok farklı düşünceler bulunuyor, kimileri İsrailin temsilcisi sayılan yahudi kültüründeki Galiath' lardan bahsederken kimisi amerikan tarzında savaş filmi olacağını düşünüyor. 2016' da Amerika Birleşik Devletleri ve bir çok farklı ülkede vizyona girek David And Goliath' ın Türkiye' ye gelmesi biraz geç olmuş. Bu sinema kültürü açısında bir dezavantajdır. Filmin bir hollywood savaş filmi olacağını belirtelim. Bu film içerisinde Goliath savaş tanrıları olarak kabul görürler ve onların karşısına çıkacak ordular korkmaktadırlar.

David And Goliath İzle

Timothy A. Chey gibi başarılı bir yönetmen tarafından yönetilen David And Goliath filminin türü ve vizyon tarihi belli oldu. 9 Haziran 2017′ de vizyona girmesi düşünülen, David And Goliath, aksiyon türünde başarılı bir film olacak gibi görünüyor. Rizhard Summers Clavert ve Rami Nasr’ ın başrollerini sahiplendiği filmde diğer oyuncular ve konu sır gibi saklanıyor.

David And Goliath 2017 İzle

Filmin konusu olarak çok farklı düşünceler bulunuyor, kimileri İsrailin temsilcisi sayılan yahudi kültüründeki Galiath’ lardan bahsederken kimisi amerikan tarzında savaş filmi olacağını düşünüyor. 2016′ da Amerika Birleşik Devletleri ve bir çok farklı ülkede vizyona girek David And Goliath’ ın Türkiye’ ye gelmesi biraz geç olmuş. Bu sinema kültürü açısında bir dezavantajdır. Filmin bir hollywood savaş filmi olacağını belirtelim. Bu film içerisinde Goliath savaş tanrıları olarak kabul görürler ve onların karşısına çıkacak ordular korkmaktadırlar.

River Rain Productions’ un dağıtımını yaptığı David And Goliath, Türkiye’ de UIP Turkey bandrolü ile vizyona çıkıyor. Gerçek hikayelere dayanan savaşlar ve köy baskınları çok gerçekci kurgusuyla sinema severlerin karşısına geliyor. İri yarı ve güçlü olan Goliath’ ın karşısına cılız ve çocuksu yüzüyle David çıkıyor. Filmde cesaretin herşeyden daha güçlü olduğunu vurgulayan sahneler ikilinin dövüşünde kimin galip geleceğini belli ediyor. İzleyenleri kendine hayran bırakacak film, 9 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek ve gişede uzun süre kalmayı planlıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "David And Goliath 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?