Darkest Hour 2017 İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (178)
3,748 Görüntülenme

Darkest Hour 2017 İzle Filmini izle

Darkest Hour konu olarak; İkinci Dünya Savaşı' nın Winston Churcill zamanlarında, Adolf Hitler' a karşı verilen mücadeleyi tam anlamıyla kadraja alan, orduların psikolojisini gözler önüne seren, belki de gelmiş ve gelecek en güçlü kurguya sahip bir film. Winston Churcill büyük bir sınavdan geçecektir ve bu sınav tek sorudan oluşuyor. İki seçeneği var, ya nazilerle anlaşacaktır. Ya da nazilerin karşısında dimdik duracaktır.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Darkest Hour İzle

Joe Wright’ ın yönetmenliğini yaptığı, Gary Olman gibi ünlü oyuncuların bulunduğu; biyografik, tarihi ve dram türündeki Darkest Hour isimli filmin vizyon tarihi belirlendi. 29 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek olan film için, daha şimdiden ilgi büyük. İkinci Dünya savaşını konu alan ve bu konu hakkında yüzlerce yapılmış film arasından kendini belli eden, başarılı ve bir o kadarda gerçeksi film olan Darkest Hour‘ un çekimleri İngiltere’ de yapılıyor.
Darkest Hour konu olarak; İkinci Dünya Savaşı’ nın Winston Churcill zamanlarında, Adolf Hitler’ a karşı verilen mücadeleyi tam anlamıyla kadraja alan, orduların psikolojisini gözler önüne seren, belki de gelmiş ve gelecek en güçlü kurguya sahip bir film. Winston Churcill büyük bir sınavdan geçecektir ve bu sınav tek sorudan oluşuyor. İki seçeneği var, ya nazilerle anlaşacaktır. Ya da nazilerin karşısında dimdik duracaktır.

Darkest Hour 2017 İzle

Anthony McCarten tarafından yazılan ve senaryolaştırılan film için; Tim Bevan, Lisa Bruce, Eric Felhner, Douglas Urbanski senaryolara yardımcı olmuşlardır. Focus Features tarafından dağıtımı yapılacak film için, ilgi oldukça büyük. Sinema severler filmin bir an önce türkçeye çevrilip gelmesini istiyor. Oyuncu kadrosuna baktığımız zaman bile, filmin yılına damga vuracağını söylemek gerekir.

Darkest Hour filminde; Gary Oldman; Winston Churcill karakterini canlandıran isim olurken, John Hurt; Nevillle Chamberlain karakterini canlandıracak. Aynı zamanda Ben Mendelson; King George VI karakteriyle kamera karşısına geçeecek. Film içerisinde karşılaşacağımız diğer oyuncular ise; Stephen Dillane, Lily James, Kristin Scott Thomas olacak.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Darkest Hour 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?