Dark Beacon – Karanlık Fener izle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (81)
3.1 IMDB Puanı 6,816 Görüntülenme

Dark Beacon – Karanlık Fener izle Full HD Tek Parça Filmini izle

()
Dark Beacon - Karanlık Fener direk full hd izle, Dark Beacon - Karanlık Fener tek parça 1080p sansürsüz izle, 2017 yılı korku ve gerilim yapımları arasında yer alan Dark Beacon - Karanlık Fener filmi, sinema severlerin yoğun ilgi gösterdiği filmlerden bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı bu filmde, iki kadının yaşadığı esrarengiz olaya izleyiciler şahit olmaktadır. Bir adam vardır ve iki kadını baştan çıkarmayı başarmıştır. Ancak olayların bu şekilde gelişeceğini ise hiç düşünememiştir. İki kadın da adam aşık olmuştur ve birisi 20, diğeri ise 25 yaşındadır. Bu iki kadının birbirlerinden haberleri olmadan parmağında oynatan adam ise günün birinde ıssız bir ormanın içerisinde kaybolur.
Fragman 2 3 4 5 6 7


Dark Beacon – Karanlık Fener izle

Dark Beacon – Karanlık Fener direk full hd izle, Dark Beacon – Karanlık Fener tek parça 1080p sansürsüz izle, 2017 yılı korku ve gerilim yapımları arasında yer alan Dark Beacon – Karanlık Fener filmi, sinema severlerin yoğun ilgi gösterdiği filmlerden bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı bu filmde, iki kadının yaşadığı esrarengiz olaya izleyiciler şahit olmaktadır. Bir adam vardır ve iki kadını baştan çıkarmayı başarmıştır. Ancak olayların bu şekilde gelişeceğini ise hiç düşünememiştir. İki kadın da adam aşık olmuştur ve birisi 20, diğeri ise 25 yaşındadır. Bu iki kadının birbirlerinden haberleri olmadan parmağında oynatan adam ise günün birinde ıssız bir ormanın içerisinde kaybolur.

Dark Beacon – Karanlık Fener Direk İzle

Bunun üzerine sevgilileri onu aramaya çıkarlar. Bir süre aradıktan sonra ikisi de birbirinden habersiz bir biçimde deniz fenerinin karşısında yer alan binanın içerisinde sıkışıp kalırlar. Burada birbirlerini bulan iki kız, binadan çıktıklarında karşılarında deniz binanın arkasında ise orman vardır ve hava da karanlıktır. Bu nedenle de gidecek yerleri yoktur. Kızlar burada yardım beklerlerken, hiç ummadıkları bir esrarengiz olayla karşı karşıya geleceklerdir. Yıllar önce cinnet geçiren bir anne, kızlarını kaybetmiş ve onları aramaktadır. Bu da olayın esrarengiz bir hal almasına neden olmaktadır. Son derece gerilim yüklü bu olayda neler olacağı ise merak edilmektedir. filmizleyerli.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?