Damat Koğuşu İzle Full HD
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (172)
1,509 Görüntülenme


Dram ve polisiye türündeki yerli filmlerden bir tanesi olarak adından söz ettireceğe benzeyen Damat Koğuşu; son zamanların en popüler filmlerinden bir tanesi olarak da kendini gösterecektir. Aynı zamanda gerilim unsurlarını da içerecek olan bu film; cezaevi koşullarını da etkili bir biçimde yansıtan filmlerden bir tanesi olarak da kendini gösterecektir.

Damat Koğuşu adlı dram, gerilim ve polisiye türündeki yerli projede cezaevi müdürünü ve gardiyanların çıkar işi içerisinde olmasından dolayı; mahkumların içerisinde olduğu zor durum sinemaseverlere lanse edilecektir. Bu filmin son derece iyi bir hikaye ile sinema takipçilerine sağlanmış olmasından dolayı da ön planda yer alacak olan bir yerli film projesi olarak kendini göstermesi de sağlanacaktır. Buna bağlı olarak da detaylı bir çizgide ilerleyen bu filmin olay akışının sizleri bağlaması beklenecek olup; iyi bir çalışmanın da ortaya çıktığını gözlemleyebileceksiniz.

Yerli film türünde önemli bir dram ve polisiye örneği olan Damat Koğuşu adlı film projesinde oyuncuların da katkısı önemli bir seviyede yer almaktadır. Damat Koğuşu adlı yapımın içerisinde yer alan Barış Atay Mengüllü, Musa Can Pekcan, Feyzan Soykan rol üstlenmekte olup; filmi başarıya taşıyacak potansiyele de sahiptirler. Damat Koğuşu adlı yerli yapımın yönetmenliğini ise İlker Savaşkurt üstlenerek; iyi bir projenin ortaya konulması adına önemli bir çalışmanın içerisinde de yer alan kişi olarak kendini göstermektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?