Daha izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Daha izle Filmini izle

Daha filmini duyan kişilerin ilk aklına gelen Hakan Günday ve onun aynı isimli romanı olacaktır. Hakan Günday’ın romanından uyarlanan Daha filmi 11 Ocak 2018 tarihinde gösterime girmiştir. Film Dram, Polisiye ve Aksiyon kategorisinde yer almaktadır. Filmin yönetmeni Hatırla Gönül, Gönülçelen gibi dizilerden de tanıdığımız Onur Saylak’tır. Filmin oyuncu kadrosu da tanıdık isimlerden oluşmaktadır. Leyla ile Mecnun’un meşhur İskender babası Ahmet Mümtaz Taylan başta olmak üzere Hayat Van Eck, Turgut Tunçalp, Tuba Büyüküstün gibi isimler başrollerde oynamaktadır.
Daha İzle Full HD
Daha filmi içerisinde Gaza’nın dramatik hayatı anlatılmaktadır. Gaza 14 yaşında ergenliğinin başlarında olan bir gençtir. Gaza babasıyla birlikte küçük bir sahil kasabasında yaşamaktadır. Onun hedefi bu sahil kasabasından büyük bir şehre giderek eğitim hayatına orada devam etmektedir. Daha izle filminde ise Gaza’nın hayal ettiği gibi olmamaktadır. Onun hayallerinin önüne ket koyan ise babası olmaktadır. Babası bir insan kaçakçılığı şebekesine dâhil birisidir. Gaza’yı da bu yasadışı şebekenin içine çekerek onu göçmenlerin başında durması için görevlendirmektedir.
Daha İzle Tek Parça 720P izle
Gaza’nın hayalleri bambaşkayken kendisini bir an için bu şebekenin içinde bulması onu derinden sarsmaktadır. Gaza göçmenlerin başında dururken kendisinin de iki seçeneği olduğunu düşünecektir. Gaza burada kalıp babasının verdiği bu görev üzerinde bir hayat kuracaktır ya da o da bir göçmen olup kaçıp gidecektir. Daha izle filmini sitemizden yüksek kaliteyle izleyebilirsiniz.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?