Daddy’s Home 2 2017 İzle
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (6)
278 Görüntülenme

Daddy’s Home 2 2017 İzle Filmini izle

Daddy's Home filmi konu olarak, ilk filme bağlı kalıp; uzun süre ortadan kaybolan öz babanın eve geri döndüğünde bir üvey baba ile karşılaşması ve ikisinin arasındaki komedi türündeki gerginliği konu alarak, gerçekten başarılı bir kurgu oluşturmuştur.
Load 2 3 4 5 FragmanYönetmenliğini Sean Anders’ in yaptığı, komedi türündeki Daddy’s Home 2 filminin vizyon tarihi belli oldu. Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekilecek olan film, Babalar Savaşıyor adındaki ilk filmiyle komedi gişelerinde büyük başarı oluşturmuş ve filmin ikinci serisini çekmeye karar vermiştir. Türkiye’ de 24 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin dağıtımcısı UIP Türkiye olarak belirlendi.
Daddy’s Home filmi konu olarak, ilk filme bağlı kalıp; uzun süre ortadan kaybolan öz babanın eve geri döndüğünde bir üvey baba ile karşılaşması ve ikisinin arasındaki komedi türündeki gerginliği konu alarak, gerçekten başarılı bir kurgu oluşturmuştur.

Daddy’s Home 2 2017 İzle

Amerika Birleşik Devletleri’ nde dağıtımcısı Paramount Pictures olan Daddy’s Home 2, 24 Kasımda vizyona girdiği an, büyük kitlelere hitap edecek ve uzun süre gişede kalacak gibi görünüyor. 50 milyon dolar bütçeyle çekilen filmin, hasılatı inanılmaz. 237.2 milyon dolar ile bütçesini 4 e katlayan film, ikinci serisinde aynı planı yapacak gibi görünüyor.
Mark Wahlberg ve Will Ferrell ‘ in iki babayı oynarak başrol paylaşacağı Daddy’s Home 2 filminde; Mel Gibson, John Lithgow, Linda Cardelllini, Owen Vaccaro, Scarlett Estevez ve WWE dövüşçüsü John Cena bulunuyor.

Özellikle sinema severlerin amerikan komedi filmlerini çok beğendiği şeklinde bilinen olgular tamamıyla bu tarz filmlerden kaynaklanmaktadır. Düşük bütçeyle çekilen filmler umut vaadetmezken, güzel kurgular ve oyuncular filmi bir anda göklere çıkartabilir. Tıpkı Daddy’s Home 2‘ nin ilk filmi gibi.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Daddy’s Home 2 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?