Croodlar 2 2017 İzle
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (15)
785 Görüntülenme

Croodlar 2 2017 İzle

İlk filminin 13 Nisan 2013' te çıkartılmasının ardından artık unutulan ve seyircilerini kaybeden Croodlar filmi, 2. serisiyle yoluna devam edecek gibi görünüyor. Senaryosunun çok uzun bir zaman içerisinde yazılmasının iki sebebi olduğu düşünülüyor. Film devam ettirilmemeliydi, senarist zorlandı ancak yazmayı tamamladı. Ya da üzerine çok düşünülmüş, çok sağlam bir kurguya sahip Croodlar 2 geliyor diyebiliriz. İlk filminde, 135 milyon dolar bütçe ile sinema piyasasına giren, Croodlar 587 milyon dolar hasılat ile, animasyon türündeki bir çok filmi sollayıp geçti diyebiliriz.

Reklamı Geç
60

Croodlar 2 izle

The Croods 2 adıyla vizyona girecek olan animasyon, çizgifilm türündeki macera kategorisinde yerini bulmuş görünüyor. Kirk DeMicco ve Chris Sanders ikilisinin yönetmenliğini yapacağı Croodlar filminin vizyon tarihi ve konusu belli oldu. Ayrıca ilk filmin içerisinde sürpriz sayılabilecek bir isim, Aslı Tandoğan ise; dublaj oyuncularının arasında yerini almıştı. Tamamının Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekileceği ve tasarlanacağı öngörülen Croodlar 2 filminin vizyon tarihi ise, Nisan 2017 olarak kararlandırılmıştı.

İlk filminin 13 Nisan 2013′ te çıkartılmasının ardından artık unutulan ve seyircilerini kaybeden Croodlar filmi, 2. serisiyle yoluna devam edecek gibi görünüyor. Senaryosunun çok uzun bir zaman içerisinde yazılmasının iki sebebi olduğu düşünülüyor. Film devam ettirilmemeliydi, senarist zorlandı ancak yazmayı tamamladı. Ya da üzerine çok düşünülmüş, çok sağlam bir kurguya sahip Croodlar 2 geliyor diyebiliriz. İlk filminde, 135 milyon dolar bütçe ile sinema piyasasına giren, Croodlar 587 milyon dolar hasılat ile, animasyon türündeki bir çok filmi sollayıp geçti diyebiliriz.

Croodlar 2 2017 İzle

Bunun içerisindeki en büyük etkenlerden birisi, Emma Watson’ ın anlatıcı olarak bulunması sayılabilir. 98 dakikalık ilk filminin ardından yaklaşık 100dakikalık ikinci filmiyle 2017′ nin Nisan ayında vizyona girecek Croodlar 2 filmi için animasyon severler sabırsızlanıyor. İlk filmindeki başarısını ikinci sersine de yansıtacağını düşündüğümüz filmin, seri devamı için çok fazla geciktiğini söyleyemeyiz. Ancak filmlerin arasında 4 yıl gibi uzun bir süre olması, ilk filmin hafızalardan silinmesine yol açabilir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Croodlar 2 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?