Crazy Rich Asians izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Crazy Rich Asians izle Filmini izle

Crazy Rich Asians (2018)
Uzun metrajlı olarak çekimleri yapılan Crazy Rich Asians (2018) izle ile romantik komedi tadında film keyfi yaşanmaktadır. Çok izlenenler listelerinde uzun süre kalan filmde başrol olan New York’lu Rachel Chu erkek arkadaşını ailesi ile tanıştırmak istemektedir. Nick Young’un ailesi ise Singapur’da bulunmaktadır. Yakın bir arkadaşının düğünü içinde Singapur’a gitmesi gereken Nick erkek arkadaşını da yanında götürmektedir.
Kız arkadaşını tam olarak tanımayan Nick heyecanlı bir şekilde bu yolculuğu kabul etmektedir. yolculuk sırasında sevgilisi hakkında bilmediklerinin öğrenen Rachel, ülkenin en zenginlerinden birinin kızı ile beraber olduğunu öğrenmektedir. Ülkelerine vardıklarında ise Nick’i kendisinden ayırmaya çalışan birçok kişi ile aynı anda karşı karşıya gelecektir. Bu duruma çözüm bulurken kız arkadaşını da yanında tutmaya çalışan Rachel zor bir sınavda da geçecektedir. Romantik ve komedi alanında oldukça başarılı bulunan film 2018 yılı yapımlıdır.
Crazy Rich Asians (2018) Filminin Detayları
Filmin dağıtım şirketi Warner Bros Turkey olmakta ve ABD yapımlı filmler arasında yer almaktadır. Crazy Rich Asians (2018) filminin yönetmen koltuğunda Jon M. Chu. Oturarak filme ayrıca başarı katmaktadır. Diğer yandan filmde bulunan başrol oyuncuları da; Constance Wu, Henry Golding, Michelle Yeoh, Gemma Chan, Lisa Lu, Awkwafina, Ken Jeong, Sonoya Mizuno gibi başarılı oyunlardan oluşmaktadır. Eğlenerek izlenilen Crayz Rich Asians filminin süresi de 2 saat sürmektedir.
Fragman 1 2 3 4 5 6


  • Yorumlar
  • Detaylar