Cinderella 3D İzle Tek Parça
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
145 Görüntülenme

Cinderella 3D İzle Tek Parça Filmini izle

Kız çocuklarının yıllardır sevdiği bir karakter olan Cinderella 3D yeni nesil çocuklarının da dilinden düşmeyeceğe benzemektedir. Uzun yıllar boyunca bir çok benzer eserler ile izleyiciye sunulan Cinderella 3D filmi bu kez de animasyon severeler için tekrar sinemalarda olacaktır.

Cinderella 3D İzle

Kız çocuklarının yıllardır sevdiği bir karakter olan Cinderella 3D yeni nesil çocuklarının da dilinden düşmeyeceğe benzemektedir. Uzun yıllar boyunca bir çok benzer eserler ile izleyiciye sunulan Cinderella 3D filmi bu kez de animasyon severler için tekrar sinemalarda olacaktır.

Kız çocuklarının aşık olacağı güzeller güzeli Cinderella  3D ve başından geçen macera dolu yolculuğunu günümüze uyarlama yapılarak tekrar sinema severle ile buluşamaya hazırlanan bu muhteşem animasyon filmi  17 Kasım da beyaz perde de yerini alacaktır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu film ile yüzyıllardır konuşulan Cinderella karakteri yeniden canlandırılacaktır. Animasyon severler için iyi bir tercih olacak olan bu fil uzun metraj filmleri arasında da yerini alacaktır. Cinderella 3D ‘nin bütçesi 20.000.000 $ olarak 2017 yılının en fazla bütçeye sahip olan filmlerinden birisidir.

Cinderella 3D Tek Parça izle

Cinderalla ve acımasız üvey annesi tabi ki diğer atraftan kıskanç üvey kız kardeşleri arasında oluşan tatsızlıklıklara büyük bit olgunluk göstererek hepsinin istediklerini tek tek yapması Cinderalla’nın hayatının kâbusa dönmesi ve daha bir çok kötü olay ile karşımızda olacak olan karakter izleyen için bazen duygusal bazen de romantik dakikalar yaşatacaktır.

Cinderella 3D filmin yönetmenliğini Lynne Southerland üstlenmektedir. Searyo ise Francis Glebas’ın eseri olarak sinema dünyasında yerini alacaktır. Bu harika filmi çocuklarınızla birlikte büyük keyifle izleyeceğinize sizlere garanti edebiliriz

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Cinderella 3D İzle Tek Parça" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?