Çin Seddi 2017 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
254 Görüntülenme

Çin Seddi 2017 İzle Filmini izle

Çin Seddi filminin konusu ise; bilindiği üzere Çin Seddi uzaydan görülebilen, büyüleyici ve gizemli bir yapıdır. Çin' in kuzeybatısına kadar uzana bu duvar, Moğol ve Türk saldırılarına karşı savunmak ve ülkeden kaçışları önlemek için yapılmıştır. Aynı zamanda bu duvarın yapılış amaçlarının arasında, dış boylara ve kavimlere Çin' in tek krallık olduğunu duyurmak amacı da vardır. Ancak Yimou Zhang' a göre bu duvar, fantastik canavarlardan korunmak için yapılmıştır.

Çin Seddi İzle

Yimou Zhang tarafından yönetilen; Macera, tarihi ve fantastik türündeki film, Türkiye’ de vizyona girdi. 1 saat 44 dakikadan oluşan film her saniyesinde tarih kokan, aksiyon sahnelerinde fantastik ögelerin bulunduğu efsanevi film, Çin Seddi; 15 Aralık 2016 tarihinde Çin’ de vizyona girerken, 17 Şubat 2017 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’ nde vizyona girdi. 135 milyon dolar bütçeyle çekilen film, yaklaşık olarak hasılatıyla bütçesini ikiye katlamış görünüyor.

Çin Seddi 2017 İzle

Ünlü oyuncuların bulunduğu Çin Seddi filminin kadrosu, sinema severleri heyecanlandırıyor. Spider- Man’ ın Yeşil Goblin’ ini canlandıran ve bir çok filmde rol alan başarılı aktör Williem Dafoe’ yi film sahnelerinde görmek mümkün. Pop şarkıcısı, aktör ve film yapımcısı olan Andy Lau Tak Wah da oyuncu kadrosunda yerini almış görünüyor.
Türk sinema severlerin, gururu diyebileceğimz Numan Acar ise, Najid rolüyle fimde karşımıza çıkacak. Aynı zamanda Numan Acar’ ın rol arkadaşlarından birisi ise, Oscar ödüllü Matt Damon olacak. William Garin rolündeki Matt Damon’ un hayran kitlesi filmi izlemeye çoktan gitmiş gibi görünüyor.

Çin Seddi filminin konusu ise; bilindiği üzere Çin Seddi uzaydan görülebilen, büyüleyici ve gizemli bir yapıdır. Çin’ in kuzeybatısına kadar uzana bu duvar, Moğol ve Türk saldırılarına karşı savunmak ve ülkeden kaçışları önlemek için yapılmıştır. Aynı zamanda bu duvarın yapılış amaçlarının arasında, dış boylara ve kavimlere Çin’ in tek krallık olduğunu duyurmak amacı da vardır. Ancak Yimou Zhang’ a göre bu duvar, fantastik canavarlardan korunmak için yapılmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Çin Seddi 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?