Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal 2017 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
148 Görüntülenme

Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal 2017 İzle Filmini izle

Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal filmi, Şövalye Godefroy de Montmirail ve onun çocukluktan itibaren yetiştirdiği Jacquouille' nin başından geçen olayları konu alır. Esaretten kurtulmak isteyen ikili, hileyle Montmirail ailesinin planlamış olduğu tehlikeli kaçış yoluna başvururlar. Buradaki en büyük amaçları ise; zamanda yolculuk yapmaktır.

Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal İzle

Yılların ondan hiç bir şey götüremediği başarılı yönetmen, Jean Marie Poire’ nin yönetmenliğini üstlendiği Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal filminin konusu ve vizyon tarihi belli oldu. 21 Temmuz 2017 tarihinde türk sinemalarında vizyona girecek olan film için, ilgi oldukça büyük. Komedi türündeki Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal filminin içerisinde diğer serilerinde olduğu gibi fantastik ögeler bulunuyor.

Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal 2017 İzle

Filmin bir çok farklı ülkede çekilmesi, sinema severlerin en beğendiği özelliklerden birisi olduğunu iyi kavrayan Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal ekibi; Fransa, Belçika ve Çek Cumhuriyeti gibi farklı ülkelerde çekimlerini tamamlamak üzereler. 1 Saat 49 Dakika sürecek olan bu yapım içerisinde ünlü oyuncularla karşılaşmak mümkün.
Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal filmi, Şövalye Godefroy de Montmirail ve onun çocukluktan itibaren yetiştirdiği Jacquouille’ nin başından geçen olayları konu alır. Esaretten kurtulmak isteyen ikili, hileyle Montmirail ailesinin planlamış olduğu tehlikeli kaçış yoluna başvururlar. Buradaki en büyük amaçları ise; zamanda yolculuk yapmaktır.

LEON The Professional filminden tanıdığımız Jean Reno, Montmirail ailesinin bir üyesi olarak kamera karşınsına geçerken, Christian Clavier de ona rol arkadaşlığı yapmaktadır. Jacquouille karakterini canlandıracak olan Christian Clavier, geçmiş filmlerdeki başarısını tekrar kanıtlayacaktır. Franck Dubosc, Karin Viard, Sylive Testud, Ary Abittan ve Pascal N’ Zonzi’ nin de içerisinde bulunduğu Çılgın ziyaretleriler 3: İhtilal filmi 21 Temmuz 2017′ de vizyona girecek.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?