Cherry’nin Hikayesi Erotik Film izle

121
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 09 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


Angelina sıradan bir yaşam süren bir kızdır. Bu monoton yaşantısında sıkılmış ve arkadaşı Andrew ile birlikte farklılıklar yapabilmek adına yepyeni işler arama yoluna başvurmuşlardır. Bu süreç içinde Andrew Angelina’ya bir striptiz kulübünde çalışması için bir iş ayarlar ve burada erin bağımlısı bir genç ile karşılaşır ve de bu çocuğa âşık olur. Bu çocuk Angelina’nın yaşamına renkli bir dünya açar ve bu durumdan çok memnun kalan Angeline yaşamındaki bu durumdan gayet memnundur. Sevgili Angelina yı da eroin bağımlısı haline getirince artık striptiz kulübünden kazanmış olduğu para da yeterli gelmemeye başlamaktadır.
Porno dergilerine çıplak mankenlik yapma işini bulan Andrew ona bu süreçte sadece yardım edebilmek istiyordu ve bu şekilde eroin alması için de bir çözüm bulmuş sayılmakta idi. Daha sonrasında bu güzel fiziğe sahip olmak isteyen bir çok isim ile karşı karşıya gelmeye başlayan Angeline bu durum karşısında bir hayli bir şekilde çalışmaya başlayınca artık bunun sürekli devamı gelmeye başlamış olmaktadır. Her gece farklı yataklarda kendisine gelen bu genç kız artık bu işte başarılı bir şekilde ilerlediği için zengin iş adamları ile olan bu sex yaşantısı günden güne herkesin dilinde olduğu için artık sexten inanılmaz zevk almaya başlayan bu güzel kız yaşamında ki bu detaydan heyet memnun bir şekilde ilerlemektedir.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri