Çekim İzle Full HD Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (106)
5,3 IMDB Puanı 2,501 Görüntülenme

Çekim İzle Full HD Tek Parça Filmini izle

(2017)
Çekim full izle, Çekim Direk İzle. Çekim filminin konusu Rusya’da geçmektedir. Rusya bilim kurgu filmleri ile yakından ilgilendiği bu vakitlerde bu konuda başarılı işler çıkartmayı da başarıyor. Dünyaya nereden geldiği bilinmeyen bir cisim incelendikten sonra uzaylıların dünyayı istila etmesini konu alan film birçok sahnesi ile izleyicileri etkilemeyi başarıyor. Yapılan mücadele esnasında insanların gözlerinde ki umut filme birazda dram katmakta. Film içerisinde bazı uzaylıların insanların zarar görmesine engel olduklarını göreceksiniz. Bu da izleyiciyi kuşkuya düşürmektedir. Birçok konuda iyi filmler ortaya çıkartan Rus ekibi de bu filmde de oldukça başarılı görünüyor.Çekim full izle, Çekim Direk İzle. Çekim filminin konusu Rusya’da geçmektedir. Rusya bilim kurgu filmleri ile yakından ilgilendiği bu vakitlerde bu konuda başarılı işler çıkartmayı da başarıyor. Dünyaya nereden geldiği bilinmeyen bir cisim incelendikten sonra uzaylıların dünyayı istila etmesini konu alan film birçok sahnesi ile izleyicileri etkilemeyi başarıyor. Yapılan mücadele esnasında insanların gözlerinde ki umut filme birazda dram katmakta. Film içerisinde bazı uzaylıların insanların zarar görmesine engel olduklarını göreceksiniz. Bu da izleyiciyi kuşkuya düşürmektedir. Birçok konuda iyi filmler ortaya çıkartan Rus ekibi de bu filmde de oldukça başarılı görünüyor.

2017 aksiyon, bilimkurgu, heyecan ve yabancı film kategorisinde yer alan filmin yönetmen koltuğunda ise Fedor Bondarchuk oturmaktadır. Oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde Alexander Petrov, Irina Starshenbaum, Oleg Menshikov, Rinal Mukhametov gibi isimleri ekranda görmekteyiz. Hollywood filmlerinin fazla alışılmış olması Rus yapımcıların önünü açmaktadır. Filmde aslında dikkatimizi çeken nokta bazı uzaylıların insanlara yaklaşım biçiminin daha iyimser olmasıdır. Bunun nedenini anlamak için filmi izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim uzaydan gelen mekanik robotların bazı insanlara olumlu yaklaşımı o insanlarda hissettikleri enerji ile alakalı mı? Yoksa farklı sebepleri de mi var? Birçok konuda kafalarda soru işareti bırakan fragmanı ile
de kendini izlettirmeyi başaran film 2017 yılının en iyi filmleri arasında yer almaktadır. IMDB’den 5,3 puan almış olmasına rağmen izleyicilerin film hakkında ki yorumu olumlu yöndedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?