Çatışma – Clash izle 2017 Full HD Tek Parça
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
128 Görüntülenme

Çatışma – Clash izle 2017 Full HD Tek Parça

2017 dram filmlerinden biri olan Çatışma - Clash filmi, Mısır devriminin yapıldığı tarih olan 30 Haziran günün de, göz altına alınan 30 kişinin yaşadıklarını ele alıyor. Mısırda devrim gerçekleşmiştir ve bu devrim de 30 kişi göz altına alınarak polis arabasına bindirilmiştir. Bu insanlar birbirinden her yönden farkı kişilerdir ve ilk zamanlar birbirleri ile sürekli çatışırlar. Filmin ismi de, bu insanlar arasında ki farklılıktan gelmekte. Bu 30 insan arasında ki çatışma bir süre devam eder; ama hayatları tehlike altındadır ve birbirleri ile anlaşmaktan başka yapacakları hiç bir şey yoktur. Bu insanlar birlik olup, neler yapabilecek bu filmde birlikte izleyeceğiz.

Reklamı Geç
60

Çatışma – Clash izle

2017 dram filmlerinden biri olan Çatışma – Clash filmi, Mısır devriminin yapıldığı tarih olan 30 Haziran günün de, göz altına alınan 30 kişinin yaşadıklarını ele alıyor. Mısırda devrim gerçekleşmiştir ve bu devrim de 30 kişi göz altına alınarak polis arabasına bindirilmiştir. Bu insanlar birbirinden her yönden farkı kişilerdir ve ilk zamanlar birbirleri ile sürekli çatışırlar. Filmin ismi de, bu insanlar arasında ki farklılıktan gelmekte. Bu 30 insan arasında ki çatışma bir süre devam eder; ama hayatları tehlike altındadır ve birbirleri ile anlaşmaktan başka yapacakları hiç bir şey yoktur. Bu insanlar birlik olup, neler yapabilecek bu filmde birlikte izleyeceğiz.

 

Mohamed Diab’ın yönetmenliğini yaptığı bu film de Nelly Karim, Hani Adel, Mohamed El Sebaey gibi oyuncular başrol oynuyor. Filmin yönetmenliğini yapan, Mohamed Diab; aynı zamanda filmin senaristlerinden biri. Khaled Diab ismi ise, bu filmin senaryosuna yazan bir diğer kişi. Arap baharını ele alan bu film, göz altına alınan insanların suçsuzluğuna rağmen gördükleri muameleye de değinmekte.

Çatışma -Clash 2017 Full HD izle

Bir kamyon dolusu insanın hayat mücadelesini ele alan

 Çatışma – Clash filmi 28 Nisan 2017 tarihinde vizyona giriyor. Film Fransa ve Mısır ortak yapımı bir film. Filmde yaşananlar gerçekleri yansıtmaktadır ve bu dram filmi içlerimizi yakacak cinsten bir film olma özelliği taşımaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Çatışma – Clash izle 2017 Full HD Tek Parça" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?