Çat Kapı Aşk İzle Full HD
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (302)
2,695 Görüntülenme

Çat Kapı Aşk İzle Full HD Filmini izle

Romantik komedi türündeki yapımlar her gün yerli projelerle kendini gösteriyor. bu tür projeler içerisinde yer alan Çat Kapı Aşk adlı yapım da sinema salonlarında yer alarak hikayesi ve oyuncu kadrosu ile de ilgi çekecektir. Romantik ve dram türündeki söz konusu yapım; ilgi çekecek bir film olarak da kendini gösterecektir.

Çat Kapı Aşk adlı romantik türündeki yerli projesinin konusunda ise ana karakter olarak Su adında hayal kurmayı seven bir kadını görüyoruz. Su kendisinin gerçek aşkı bulacağına da inanmaya başladığı anlarda Aras ile tanışacaktır. Aras’ın hastalığını gizlediğini de öğrenen Su; farklı tepkiler verecek ve olay örgüsü bu şekilde kendini gösterecektir. Böylelikle ikiliyi keyif dolu hikaye ve maceralar bekliyor olup; güzel bir yerli romantik komedi projesi de ortaya çıkacaktır.

Romantik komedi türündeki yerli yapımlardan bir tanesi olan Çat Kapı Aşk adlı film; oyuncu kadrosu ile de en az hikayesi kadar ilgi çekmekte ve sinemaseverlerin en fazla ilgisini çekecek filmlerden bir tanesi olması konusundaki adaylığı ile de adından söz ettirecektir. Çat Kapı Aşk filminin oyuncu kadrosunda Jess Molho, Müge Boz, Nergis Kumbasar ve Duygu Çetinkaya yer alacak olup; bu filmin önemli bir parçası olarak da adlarından söz ettireceklerdir. Romantik komedi türündeki bu film 29 Aralık 2017 tarihinde de seyirci ile buluşacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?