Çapkın Doktor Erotik Filmler

937
 
 
5
0

Ekleyen / 26 Tem 2017 tarihinde yayınlandı


Özel bir muayeneye sahip yakışıklı mı yakışıklı ve de işinde bir o kadar da başarılı bir kadın hastalıkları uzmanı olan Murat bayan hastalarına karşı hiçbir şekilde boş olmamasından dolayı muayenehanede özel anlar yaşamaktadır. Her gelen hasat ile özel birkaç saat karşılığında muayene etmek istediğini söyleyen yakışıklı doktor ilk olarak bayanların sert tepkileri ile karşı karşıya kalsa da daha sonrasında onun cazibesine ve de sexiliğine dayanamayarak kendilerini onun kollarına bırakırlar. Yine bir gü güzel bir bayan rahatsızlığı sebebi ile doktor la karşı karşıya kalır. Onun o sempatik tavırları ve küçük dokunuşları bu güzel ve de bir o kadar ateşli olan hastanın bir anda iyileşmesini sağlarken diğer taraftan da arzularının ve de ateşinin sönmesi konusunda da yardımcı olmasını istemektedir. Doktor Murat’ın diğer hastalarında aldığı tüyolar karşılığında unutulmaz saatler yaşamak için heyecanlanan hasta onu sedye üzerinde çırılçıplak soyarak muhteşem fantezilere şahitlik edebilmesi içinde elinden geleni yapmaya başlar.
Bu hasta bayanın Doktorun sexi ile birlikte hiçbir şeyi kalmaması ve hatta artık bunu bir alışkanlık haline getirerek rutin kontrol için elinden geleni yapmak ister. Bu doktor tam bir sex uzmanı olması ile de çevresine karşı bir nama kavuşmuştur. İnanılmaz ateşli saatlerin nasıl yaşandığına tanıklık etek isteyenler tek parça olarak sitemiz üzerinden izleyebilirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri