Çam Yarması 2017 İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (351)
3,518 Görüntülenme

Çam Yarması 2017 İzle

HMK yapım tarafından hazırlanan Çam Yarması filminde, üç kardeş çok fazla yemek yemektedir. Neredeyse bir şey yemeden zaman geçiremezler. Sürekli yemek peşinde olan kardeşler, restorana gittiklerinde; içtikleri çorbanın değil de ekmeğin parasını verirler. Artık babalarının onlara bakamayacağını söylemesi ve onları evden kovmasıyla üç kardeş maceraya atılırlar. İlk başta vücutları gereği, barlarda; güvenlik olarak çalışan kardeşler, bir mafyayla tartışmaya girerler. Zengin olan mafya onları ararken, üçlünün burnunu sokmadığı iş kalmaz. İnşaatlarda, restorantlarda her yerde çalışmayı denerler, üçlü hem mafyadan kaçıp, hem de düzenli bir hayat yaratabilecek midir?

Reklamı Geç
60

Çam Yarması İzle

Başarılı yönetmen Sefa Özçelik’ in yönetmen koltuğunda oturduğu, Türkiye’ de çekilen ve tamamen türk oyuncuların bulunduğu filmin vizyon tarihi belli oldu. 5 Mayıs 2017′ de vizyona girecek filmin, türk sinema severleri kahkahaya boğacağı düşünülüyor.
HMK yapım tarafından hazırlanan Çam Yarması filminde, üç kardeş çok fazla yemek yemektedir. Neredeyse bir şey yemeden zaman geçiremezler. Sürekli yemek peşinde olan kardeşler, restorana gittiklerinde; içtikleri çorbanın değil de ekmeğin parasını verirler. Artık babalarının onlara bakamayacağını söylemesi ve onları evden kovmasıyla üç kardeş maceraya atılırlar.

İlk başta vücutları gereği, barlarda; güvenlik olarak çalışan kardeşler, bir mafyayla tartışmaya girerler. Zengin olan mafya onları ararken, üçlünün burnunu sokmadığı iş kalmaz. İnşaatlarda, restorantlarda her yerde çalışmayı denerler, üçlü hem mafyadan kaçıp, hem de düzenli bir hayat yaratabilecek midir?

Çam Yarması 2017 İzle

Günümüzde vizyona giren türk filmlerine göre Çam Yarması filminin kurgusu oldukça ilginç ve çok düzeyli esprileri bulunuyor. Filmin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından türk sinema severlerin ilgiyle beklemeye başladığı Çam Yarması; 5 Mayıs 2017′ de vizyona girecek.

loading...
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Çam Yarması 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Deliha 2 izle full hd Sinyalciler Full HD izle Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri Full Film izle