Büyük Aşk (2012)

176
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 04 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


Emilly on altı yaşında başarılı ve de bir o kadar da yetenekli bir genç kız olmasından dolayı bu durum birçok kişi için de kıskanılası bir durum olmaktadır. Emily sürekli şehir dışına kanser vermek isteyen bir gruba dahil olur ve de bu yolda başarılı bir şekil de ismini duyurabilme yollarına girmemektedir.

Emily yine aynı şekilde bir konsere gitmiş ve oradaki müzisyenlerden bir tanesi aşık olmuştur. Bu aşkını diğer kızlar gibi yaşayabilmek ve ona karşı bir temas içinde olabilmek için elinden geleni yapar ve çocukla bir gece yalnız kalırlar. Bu durum ilk süreçlerde sıradan bir halmiş gibi görülse de ileriki aşamada çılgın ve unutulmaz anların yaşanacağı bir hal almaya başlayacaktır. Bir otelin yemek salonunda birbirlerine karşı deliler gibi saldıran bu çılgın ikili sexi en uç doruklarda yaşayabilme imkanını izleyenlerine en iyi şekilde sunabilmektedir. Bu çılgın sex sırasında masanın üzerinde gerçekleşen birliktelik Emily için hem ilk aşk hem de ilk tecrübe olması ile birlikte ortaya hem duygusal hem erotik sahnelerin aynı anda yaşanabilmesine zemin hazırlayabilmiştir. Emily ilk sex yaşantısı için bir masanın üzerinde olmayı kesinlikle düşünmezken bu yakışıklı müzisyen aracılı ile inanılmaz bir heyecanı yaşama imkânına sahip olabilmiştir. Her anı heyecan dolu bu film izleyenlerin heyecanlarına heyecan katmaya yetecektir.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri