Bullet Head İzle Türkçe Dublaj Full HD
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (35)
762 Görüntülenme

Bullet Head İzle Türkçe Dublaj Full HD Filmini izle

Profesyonel olarak çalışan üç hırsız durmadan işlerine devam etmektedirler. Hırsızlık yapmak için girdikleri bir yerde işlerini bitirdikten sonra tam çıkmaya hazırlanırken saldırgan bir köpek yüzünden depoda kısılı kalırlar. Bir yandan buradan çıkmaya çalışırken bir yandan da bu işten nasıl yakalanmadan kurtulacaklarını düşünürler. Depoda kapalı kaldıkları üre içinde geçmişteki yaşadıklarını hatırlayarak bir yüzleşme gerçekleştirirler. Filmin yer yer sakin sahneleri izleyiciyi meraklandırırken, filmin son sahnesine kadar gözlerin üzerinden çevrilmesine izin vermiyor. Suç ve gerilimi son derece kaliteli yapımıyla yansıtırken, dram sahneleriyle de sinemaseverleri etkileyerek sürükleyici bir yapım ortaya koymuşlardır. Hayvanlarla ilgili olarak oldukça dikkat çekici birçok mesaj barındırması da filmin ayrıca sevilmesine olanak sağlamıştır.


Bullet Head Sansürsüz İzle, Bullet Head Türkçe Dublaj İzle, Profesyonel olarak çalışan üç hırsız durmadan işlerine devam etmektedirler. Hırsızlık yapmak için girdikleri bir yerde işlerini bitirdikten sonra tam çıkmaya hazırlanırken saldırgan bir köpek yüzünden depoda kısılı kalırlar. Bir yandan buradan çıkmaya çalışırken bir yandan da bu işten nasıl yakalanmadan kurtulacaklarını düşünürler. Depoda kapalı kaldıkları üre içinde geçmişteki yaşadıklarını hatırlayarak bir yüzleşme gerçekleştirirler. Filmin yer yer sakin sahneleri izleyiciyi meraklandırırken, filmin son sahnesine kadar gözlerin üzerinden çevrilmesine izin vermiyor. Suç ve gerilimi son derece kaliteli yapımıyla yansıtırken, dram sahneleriyle de sinemaseverleri etkileyerek sürükleyici bir yapım ortaya koymuşlardır. Hayvanlarla ilgili olarak oldukça dikkat çekici birçok mesaj barındırması da filmin ayrıca sevilmesine olanak sağlamıştır.
Bullet Head filminin yönetmen koltuğunda Paul Solet oturmaktadır. Yönetmen diğer filmlerinde gösterdiği başarıyı bu film sayesinde adeta iki katına çıkarmıştır. Oyuncu kadrosuyla ile daha filmi izlemeden hakkında yapılacak iyi yorumlar kaçınılmazdır. Pek çok kaliteli oyuncuya yer veren filmde, Adrien Brody, Antonio Banderas, John Malkovich, Ori Pfeffer, Alexandra Dinu gibi yıldız isimler dikkat çekmektedir. ABD’de 2017 yılında vizyona giren filmler arasından sıyrılarak, üst düzey başarıyı elde etmeyi başarmıştır. İzleyicinin ve sanatseverlerin oldukça beğenisine uğrayan bu yapım ne yazık ki istenilen izlenme sayısının altında kalarak IMDb puanı 5.2’ de kalmıştır. Bu puan ise pek çok sinemasever tarafından eleştirilmiş ve daha yüksek olması gerektiği savunulmuştur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?