Bölük İzle Full HD
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (169)
1,102 Görüntülenme

Reklamı Geç
60


Son zamanlarda sinema yapımları arasında trend haline gelen askeri operasyonu konu alan yapımlara bir yenisi daha eklendi Bölük adı altında görücüye çıkacak olan bu proje ile de yerli türünde aynı şekilde gündeme gelecek olan projelerden bir tanesini görebileceğiz. Bu yapımın kendini göstermesi ile beraber de son derece ilgi çekecek türde yer almasının önüne geçilmemekle beraber; son dönemin en fazla tiraj getiren projeleri arasında da yer almaktadır.

Bölük adlı yapımda askerlerin kendi içerisinde yer alan muhabbet ve dostluklarının yanı sıra operasyon halindeki genel tavırları ve hareketlenmeleri konu alınmıştır. Askeri film türünde de söylenebilecek olan söz konusu film projesi; sinemaya giden kitleye beklentilerini vermiş ve taleplerini karşılamak adına da ortaya çıkarılan bir film projesi olarak da dikkatleri üzerine çekmek için oluşturulmuştur.

Askeri operasyonları ve askerlerin yaşantısını konu alan etkili bir film kapsamındaki Bölük hakkında pek fazla detaylı bir bilgiye yer verilmemektedir. Bu bilgiler doğrultusunda da sadece Bölük adlı filmin başrol oyunları hakkında kamuoyuna bir bilgilendirme işlemi yapılmıştır. Alina Boz, Kaan Yıldırım isimlerinin Bölük adlı film projesinde yeterli türde bir film projesini gündeme getirme konusunda ön planda yer almasından dolayı; söz konusu film projesinin Türk halkı tarafından fazlasıyla rağbet görecek şekilde de varlık gösterecek ve sinema salonlarında ilgiyle karşılanacak bir film olarak kabul edilecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?