Bleeding Steel Filmi Full HD Tek Parça İzle
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (68)
1,977 Görüntülenme

Bleeding Steel Filmi Full HD Tek Parça İzle Filmini izle

2017 yılı Çin yapımı bir film olarak karşımıza çıkan Bleeding Steel filmi aksiyon, bilim kurgu ve gerilim türüne adeta yeni bir bakış açısı katmıştır. Özel yeteneklere sahip ve dikkat çekici bir karaktere sahip olan Chan, yanlış olduğunu düşündüğü şeylere karışma iç güdüsüne sahip bir askerdir. Bu adam, çeteye düşen bir kadını kurtarmak için başına büyük bir bela almaktadır. Kadının, peşine düşen bu adam daha önceden kadını gördüğünü ve tanıdığını düşünmektedir. Bu sebeple de peşini bırakmadan sonuna kadar mücadele etmektedir. Chan, bir yandan kadını kurtarmak için büyük bir mücadele verirken bir yandan da arkasından dönen dedikodularla uğraşmaktadır. Duyduğu dedikodular bir yandan bu ajanı sarsacak bir yandan da daha güçlü bir hale gelmesini sağlayacaktır.
Load 2 3 4 5 6


2017 yılı Çin yapımı bir film olarak karşımıza çıkan Bleeding Steel filmi aksiyon, bilim kurgu ve gerilim türüne adeta yeni bir bakış açısı katmıştır. Özel yeteneklere sahip ve dikkat çekici bir karaktere sahip olan Chan, yanlış olduğunu düşündüğü şeylere karışma iç güdüsüne sahip bir askerdir. Bu adam, çeteye düşen bir kadını kurtarmak için başına büyük bir bela almaktadır. Kadının, peşine düşen bu adam daha önceden kadını gördüğünü ve tanıdığını düşünmektedir. Bu sebeple de peşini bırakmadan sonuna kadar mücadele etmektedir. Chan, bir yandan kadını kurtarmak için büyük bir mücadele verirken bir yandan da arkasından dönen dedikodularla uğraşmaktadır. Duyduğu dedikodular bir yandan bu ajanı sarsacak bir yandan da daha güçlü bir hale gelmesini sağlayacaktır. Çalıştığı çevredeki insanlar Chan’in bu kadın ile bir ilişkisi olduğu yönünde bazı iddialar ortaya atmaktadır. Başarılı ajan Chan’in bu çete ile olan ilişkisini nasıl yönlendireceği ise büyük bir soru işareti olarak akıllarda kalmaktadır.
2017 yılının gerilim ve aksiyon dolu filmlerinden biri olarak karşımıza çıkan Bleeding Steel filmi, 6.9 İMDB puanı ile seyircilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Filmin başrol koltuğunda başarılı oyuncu Jackie Chan ve Callan Mulvey yer almaktadır. Bu ikilinin yer aldığı filmin yönetmenliğini ise Leo Zhang üstlenmiştir. Siz de aksiyon dolu anlar yaşamak istiyorsanız Bleeding Steel filmini izleyerek bu şansı elde edebilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?