Black Water izle Full Hd Tek Parça
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (79)
1,818 Görüntülenme

Black Water izle Full Hd Tek Parça Filmini izle

Gizli bir ajanın başından geçen bir öykünün konu alındığı bu film de aksiyon üst düzey olarak izleyicilere yansıtılmaktadır. Bu gizli ajan artık oldukça farklı bir görevi üstlenmiştir. Oldukça gizli bir olay üzerinden bulunan bu kişi daha ne olduğunu anlamadan kendisini bir anda hapishanede bulur. Daha ne olduğunu anlamadan hapishanede bulunan bu gizli ajan ne olduğunu öğrenmeye çalışırken bu hapishanenin bir denizaltı olan CIA'nın nükleer bir hapis olduğunu öğrenir. Wheeler buradan kaçmak için elinden gelinden her şeyi yapmaya hazırdır ancak tek başına yapabileceği bir iş değildir. Bu sebeple yeni fikirler düşünen genç ajan başarılı bir plan bulacaktır. Bu işi halledebilmek için yanına bir kişiyi daha arayan ajan sonunda bu isteğine de kavuşmuştur. Marco adında biri ile tanışan bu ajan gereken tüm şeyleri arkadaşı ile paylaşır. Tüm planları hazırlayan iki arkadaş bu planı başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.
Fragman 2 3 4 5 6Black Water Direk İzle, Black Water Sansürsüz İzle,Gizli bir ajanın başından geçen bir öykünün konu alındığı bu film de aksiyon üst düzey olarak izleyicilere yansıtılmaktadır. Bu gizli ajan artık oldukça farklı bir görevi üstlenmiştir. Oldukça gizli bir olay üzerinden bulunan bu kişi daha ne olduğunu anlamadan kendisini bir anda hapishanede bulur. Daha ne olduğunu anlamadan hapishanede bulunan bu gizli ajan ne olduğunu öğrenmeye çalışırken bu hapishanenin bir denizaltı olan CIA’nın nükleer bir hapis olduğunu öğrenir. Wheeler buradan kaçmak için elinden gelinden her şeyi yapmaya hazırdır ancak tek başına yapabileceği bir iş değildir. Bu sebeple yeni fikirler düşünen genç ajan başarılı bir plan bulacaktır. Bu işi halledebilmek için yanına bir kişiyi daha arayan ajan sonunda bu isteğine de kavuşmuştur. Marco adında biri ile tanışan bu ajan gereken tüm şeyleri arkadaşı ile paylaşır. Tüm planları hazırlayan iki arkadaş bu planı başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.
Aksiyon filmi olarak gösterime girmeyi bekleyen 2018 filmleri arasında yer alan bu film 8 Şubat tarihinde ilk gösterimi gerçekleştirilecektir. Heyecanla beklenen beklenen bu filmin yönetmenliğini Pasha Patriki üstlenmiştir. Bu filmi daha bir ilgi çekici hale getiren baş rol oyunculuları ise Jean-Claude Van Damme ve Dolph Lundgren’dir. Bunların yanı sıra Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren , Patrick Kilpatrick (Ferris), Jasmine Waltz, Kris Van Damme gibi isimlerde yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?