Bizim Köyün Şarkısı Tek Parça Hd İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (198)
2,146 Görüntülenme

Bizim Köyün Şarkısı Tek Parça Hd İzle

(2017-Türkiye)

Yönetmen:

12 Ocak 2018 tarihinde beyaz perde sahnesinde yerini alacak olan Bizim Köyün Şarkısı izleyicileri güldürmeye geliyor. Komedi türünde bir film olan Bizim Köyün Şarkısı’nın yönetmen koltuğunda oturan isim ise Tuğçe Soysop olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yapımcılığını BKM üstlenirken yine BKM kadrosundan oyuncuların yer alması da dikkatlerden kaçmıyor. Show tv’nin sevilen programı Güldür Güldür Show’un hazırlamış olduğu bu yeni film şimdiden merak konusu oldu.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
60Bizim Köyün Şarkısı full izle,Bizim Köyün Şarkısı tek parça izle 12 Ocak 2018 tarihinde beyaz perde sahnesinde yerini alacak olan Bizim Köyün Şarkısı izleyicileri güldürmeye geliyor. Komedi türünde bir film olan Bizim Köyün Şarkısı’nın yönetmen koltuğunda oturan isim ise Tuğçe Soysop olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yapımcılığını BKM üstlenirken yine BKM kadrosundan oyuncuların yer alması da dikkatlerden kaçmıyor. Show tv’nin sevilen programı Güldür Güldür Show’un hazırlamış olduğu bu yeni film şimdiden merak konusu oldu.
Filmin güçlü bir yapım ekibinin olması ve komedi filmi olması izleyicileri oldukça sevindirdir. Filmdeki hikaye ise şöyle gelişiyor: Çınar isim baş karakterimiz şehirli bir çocuk olmakla birlikte erken yaşta annesini kaybetmiş bir gençtir. Çınar’ın annesi yıllar önce bir müzik yarışmasına katılmıştır ve Çınar’ın da en büyük hayali annesinin katıldığı bu yarışma programına katılmaktır. Çınar bunların hayalini kurarken babası iflas eder ve bütün hayatları alt üst olur. Babasının iflasından sonra köye yerleşmeye karar verirler ve böylece Çınar’ın hayalleri başlamadan son olur. Köy hayatına alışkın olmayan Çınar’ı köyde oldukça komik olaylar beklemektedir. Çınar’ın köy hayatına alışma sürecinin konu edildiği filmde birbirinden komik sahneler yer alıyor ve bu bakımdan beyaz perde tutkunları bu filmi izlerken gülmekten kırıp geçecek gibi görünüyor. Çınar köy hayatına alışabilecek mi? Çınar tüm engellere rağmen şehre geri dönüp hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Tüm bu soruların cevabını 12 Ocak’ta vizyonda alacağız.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?