Bizans Oyunları (Geym Of Bizans)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
184 Görüntülenme

Bizans Oyunları (Geym Of Bizans) Filmini izle

BİZANS OYUNLARI 15 OCAK 2016’DA VİZYONDA

Gani Müjde’nin Kahpe Bizans filminden sonra ikinci defa bir sinema filmi için yönetmen koltuğuna oturduğu Bizans Oyunları seyircilere keyifli dakikalar yaşatacak gibi duruyor. Zengin oyuncu kadrosu ve senaryosu ile Bizans Oyunları 15 Ocak 2016 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Başrollerini Gürkan Uygun, Murat Dalkılıç, GoncaVuslateri, Tolgahan Sayışman ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Gani Müjde üstlenirken yapımcılığını ise Şükrü Avşar yapmaktadır.

Bizans Oyunları filminin oyuncu kadrosu oldukça geniş ve güçlü. Bu filmde;  Kral Klitor rolünde Altuğ Yücel, Kraliçe Klitorya rolünde Gonca Vuslateri, Prens Adonis Rolünde Tolgahan Sayışman, Prenses Bonservis rolünde Özge İnce, kralın kardeşi Muhteris rolünde Murat Dalkılıç, Maya Beyi Gazi Magosa rolünde Gürkan Uygun, Gazi Magosa’nın eşi Köşem Sultan rolünde Ebru Aykaç, Gazi Magosa’nın oğlu rolünde Ünal Yeter, Gazi Magosa’nın kızı Ayçörek rolünde Tuvana Türkay seyircinin karşısına çıkacak.

Filmin konusu ise Bizans ile Amerika’dan Anadolu’ya göç edip  Türkler’in arasına karışan Mayalar’ın karşı karşıya gelmesini birbirleri ile mücadele etmelerini konu alıyor.

Bizans Oyunları filminde Bizanslılar’ı Kral Klitor rolünde Altuğ Yücel, Kraliçe Klitorya rolünde Gonca Vuslateri, Prens Adonis rolünde Tolgahan Sayışman, Prenses Bonservis rolünde Özge İnce, kralın kardeşi Muhteris rolünde Murat Dalkılıç oluştururken, Mayaları ise Maya Beyi Gazi Magosa rolünde Gürkan Uygun, Gazi Magosa’nın eşi Köşem Sultan rolünde Ebru Aykaç, Gazi Magosa’nın oğlu rolünde Ünal Yeter, Gazi Magosa’nın kızı Ayçörek rolünde Tuvana Türkay oluşturuyor.

Bizans Oyunları (Geym of Bizans)

 

Diziler hakkında bilgi almak, vizyona çıkacak olan filmlerin fragmanlarını izlemek istiyorsanız tıklayın.

 

Gürkan Uygun Kimdir?

27 Mayıs 1974 doğumlu olan Gürkan Uygun Sakarya’da doğmuştur. Oyunculukta kariyeri açısından en önemli adımını Kurtlar Vadisi dizisinde Memati rolünü üstlenerek yapmıştır. Kurtlar Vadisi dizisinde yaklaşık olarak 10 sene boyunca Memati rolünde izleyici ile buluşmuş ve beğeni kazanmıştır. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mimar Sinan rolü ile birkaç bölüm kamera karşısına geçmiştir.  Sonrasında ise ATV’de yayınlanan Kaçak adlı dizide Serhat Hakeri rolü ile başrol oynamıştır. Bizans Oyunları filminde ise Gazi Magosa karakterine hayat vermiştir. Halen sinema filmleri ve dizilerde rol alarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    займ на карту